Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Habit de Metal Guerlain dla mężczyzn

Habit de Metal Guerlain dla mężczyzn

Habit de Metal marki Guerlain to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są przyprawy i nuty drzewne; nutami bazy są skóra, ambra, benzoes i wanilia.

Pomarańcza Mandarynka Bergamotka Cytryna

Przyprawy Nuty drzewne

Skóra Ambra Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Habit de Metal by Guerlain.

Habit de Metal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Habit de Metal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Habit de Metal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Habit de Metal marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Habit de Metal marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Al-Rehab Rehab Givenchy Pi Original Code Etro Shaal Nur ID Parfums Ilaya Serge Lutens Borneo 1834 Ajmal Al Shams Special Edition DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Loriblu Sensual Seduction Man Creed Spice and Wood Acqua Novara odo-res 79 Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal