Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Habit Rouge Beau Cavalier Guerlain dla mężczyzn

Habit Rouge Beau Cavalier Guerlain dla mężczyzn

Habit Rouge Beau Cavalier Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Habit Rouge Beau Cavalier marki Guerlain to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Habit Rouge Beau Cavalier został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza, brazylijskie drzewo różane, bazylia i papryka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, cynamon i róża; nutami bazy są francuskie labdanum, mech dębowy, ambra, benzoes, wanilia i skóra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Brazylijskie drzewo różane Bazylia Papryka

Goździk (roślina) Jaśmin Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Cynamon Róża

Francuskie labdanum Mech dębowy Ambra Benzoes Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Habit Rouge Beau Cavalier by Guerlain.

Habit Rouge Beau Cavalier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Habit Rouge Beau Cavalier marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Habit Rouge Beau Cavalier marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Naomi Campbell Sunset Chanel Bois des Iles Versace Versus Uomo Byblos Blu Men Cool John Varvatos John Varvatos Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Etro Etra Etro Creed Bois du Portugal Crabtree & Evelyn Sandalwood June Jacobs Better Love Naturel Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots Avon Turn 4XT