Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Guerlain Le Parfum du 68 Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Guerlain Le Parfum du 68 Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 4

ziołowy

Guerlain Le Parfum du 68 marki Guerlain to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Guerlain Le Parfum du 68 został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty przyprawowe, kocanka, fasolka tonka, benzoes, kadzidło i skóra.

Nuty przyprawowe Kocanka Fasolka tonka Benzoes Kadzidło Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guerlain Le Parfum du 68 by Guerlain.

Eau de Cologne du 68

Guerlain Le Parfum du 68 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Guerlain Le Parfum du 68, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Guerlain Le Parfum du 68, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guerlain Le Parfum du 68 marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guerlain Le Parfum du 68 marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Bottled Absolument Parfemeur Absolument Homme Nicolai Parfumeur Createur New York Paul Sebastian Onyx Olivier Durbano Amethyst Rothenstein Pirates of Love Caswell Massey Aura of Patchouli Rasasi Hatem Lancetti Suspense Mazzolari Vetiver La Bouquetiere L'Aristocrate Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum