Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Guerlain dla mężczyzn

Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Guerlain dla mężczyzn

Mam: 28 Miałem: 10 Chcę: 30 Ukochany zapach: 1

Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Guerlain L'Homme L'Eau Boisée marki Guerlain to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Guerlain L'Homme L'Eau Boisée został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, trawa, lima, mięta, nuty drzewne, geranium, rum i piżmo.

Wetyweria Trawa Lima Mięta Nuty drzewne Geranium Rum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guerlain L'Homme L'Eau Boisée by Guerlain.

Grey Vetiver
Le Male Popeye Eau Fraiche

Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Recenzje Perfum

Lazaria
Lazaria

Moje ostanie odkrycie. Noszę je w tej chwili na sobie w biurze. Świetny całodzienny zapach na każa okazje i do każdej stylizacji i pod tym wzgledem sa bardzo neutralne. Nawieczór jak dla mnie zbyt lekkie i świeże. Trwałośc niesamowit ai projekcja tez bardzo dobra - pod tym względem chyba najlepsze perfumy jaie miałam z rodzaju dziennych - jestem pod wrażeniem. Po całym dniu (ok 8 h) wyczuwam wetywerie (te z rodzaju jasnych, swiezych, lekkich), lekkie nuty zielone cytrusowe ocieplone i poslodzon eprzyuszczalnie rumem, wspaniała mieszanka.Jedyny w w swoim rodzaju zapach, specyficzny,bardzo trwały.
Posiadam wersję sprzed reformulacji (drewniany, brazowy korek) której długo szukałam.
Flakon kupiony na Iperfymy i eglamour.pl musiałam zwrócic po pierwszej próbie - bo była to porażka, zapach taniego poslodzonego cytrusa który trwalosc ma tak słaba ze trudno opisac - do tej pory nie wiem czy to była podrób a(jak twierdziłam na poczatku) czy nowa wersja tego zapachu jest taka marna?

MUCHA
MUCHA

Mniej oficjalne, bardziej wyluzowane i bardziej cytrusowe wcielenie Grey Vetiver EDP.

To idealny zapach na ciepłą wiosnę dzięki wytrawności, goryczce i świeżości jaką dają limonka, wetyweria (które grają pierwsze skrzypce w kompozycji) i mięta. Trawa natomiast sprawia, że nie jest to sztywny zapach, nadaje mu soczystości i luzu. Z biegiem czasu limonka traci na mocy, a mięta znika, na spotkanie wetywerii wychodzi rum, nadając kompozycji nieco słodyczy, w tle delikatnie pobrzmiewa geranium (które w moim mniemaniu nadają jakby metaliczności, tak jest w Platynowym i Code Ice, lubię ten efekt). Baza to delikatne nuty drzewne. Zapach jest dosyć elegancki, ale nie sztywny (taka mniej poważna wersja Forda Grey Vetiver), projekcję ma przyzwoitą, czyli taką jak trzeba. Bo ten zapach nie musi zostawiać ogona za noszącym go, a raczej dyskretnie muskać osoby, które znajdą się dostatecznie blisko.
Projekcja moim zdaniem jest idealna, przynajmniej na mojej skórze, nie za mocna i nie za słaba.
Trwałość dobra, 8-10 godzin.

Ocena: 8,5/10

Rossi
Rossi

To nie jest zapach dla miłośników lekkich zapachów na lato. Tutaj cutrus jest na początku, potem już czuję zapach ściętej trawy, wilgoć, chłód, drewno. Zupełnie inny zapach na okres wiosna-lato. Ja jestem na tak.

Raw
Raw

Uważam, że ta kompozycja jest naprawdę doskonała. Za sprawą limonki jest wytrawnie, za sprawą nuty rumu jest przyjemnie ciepło z odrobiną słodyczy. Po pewnym czasie nuty limonki ustępują miejsca nutą drzewnym. Nuty drzewne w tej kompozycji są niezwykle delikatne i przyjemne w odbiorze. Warto tutaj pochwalić jakość użytych składników. Ogólnie powiedzieć można, iż całość jest świetnie skomponowana, doskonale wyważona.

e.es
e.es

Najlepszy z serii, jeśli ktoś lubi zapach cytrusów utrzymujący się na drewnie do końca. Ja lubię, a ciężko znaleźć taką kombinację, która w fazie końcowej nie jest przesłodzona. Zapach na lato i zimę i dla mnie jest uniwersalny. Wiek i płeć nie mają znaczenia dla tego zapachu, jeśli tylko skóra z nim będzie współgrała. Długo się nie rozstaniemy.

estabas
estabas

Zaciekawiony opisem na blogach znów przetestowalem i odczucia niestety znowu nie pasuja mi do tego co Ty potrafią w tej kompozycji znawcy tematu odnależć.Nastawiony na wykwintną wetiwerowa ucztę zostałem zniesmaczony chemiczną choinką zapachową o lekko gorzkawym posmaku posłodzoną cukrem z mandarynkowych landrynek i doprawioną żywym chemicznym lekkim mentolem żywcem wyrwanym z odświeżaczy powietrza typu antytabak.Nadmieniam ze znam wetiwerę mam jej 3 rodzaje w olejkach -dają w kompozycjach jedyne w swoim rodzaju, piękne ,niepowtarzalne i charakterystyczne drzewno,gumowo zielone akordy.Nie wiem jaka wetiwera zostala tu użyta , bo dla mnie te perfumy obok wetiwery nawet nie leżakowały.Ciekawskim polecam eksperyment:30 cm alkoholu dodać 5 kropli olejku jodły lub jakiegokolwiek leśnego,5 kropli bergamotki lub mandarynki.1 krople olejku mięty pieprzowej lub mentolu ,3 krople olejku o zapachu piżma.efekt-to to samo jest co nam w tej butli sprzedają.Dla kontrastu można wykonać kolejny eksperyment wzorowany na spisie nut.30 cm alkoholu dadać po jednej kropli składników rumu(cynamon, wanilia, goździki, anyż, a nawet pieprz),potem 5 kropli piżma np z zielonego klubu.ok 9 kropli olejku prawdziwej wetiwery.3 krople olejku z limonki,2 krople geranium i po 3 krople cedru i sandału i przynajmniej tydzień leżakowania pod zamrażalnikiem w lodówce-Efekt ? Ja uważam że o niebo lepszy od zawartości tego gustownego flakonu,faktycznie zamysl kompozycji dobry ale nie to nam w perfumeriach sprzedają-nie to co deklarują w składach i wcale by mnie to nie zdziwiło gdybym kolejny raz nie zawiódł się na ogromnym kontraście pomiędzy moim wielkim wyobrażeniem i nastawieniem na wetiwerowa ucztę a tym co wywąchałem,na nadgarstku, na mankiecie,koszuli ,kurtki i swetra i na bloterku bo flakon w naszej perfumerii ma urwany rozpylasz i leje od razu 5 ml,tak ze przetestowałem mega globalnie.I jeszcze jedno ten choinkowo-landrynkowo-mentolowy zapach jest nawet ładny świeży tylko gdzie mam w nim odnależć cechy wybitne poza tylko lekką odmiennościa od reszty perfumeryjnych produktów?a najbardziej przeszkadza mi fakt że wchodzi niebezpiecznie w klimaty zapachowe leśnych kostek toaletowych i odswieżaczy antitabak cool mint.no cóż szkoda że od wieków nie perfumowano toalet np oudem wtedy to ten aromat miałby złe skojarzenia ale tak na dzisiaj to leśno-landrynkowo-miętowy zapach to chyba nie jest to co kupią mężczyżni ani to co chciały by wąchać kobiety.

Przez: [email protected] w 31 Grudzień 2012
o 14:14

pirath
pirath

absolutnie genialny zapach i absolutnie najlepsza mainstreamowa premiera roku! świetny zamiennik dla Black Tourmalina Oliviera Durbano na który składa się fenomenalny drzewno vetiverowy mix złożony z Gucci Pour Homme i Lalique Encre Noir. właśnie zdobyłem własny flakon :)

gurlen87
gurlen87

W odróżnieniu od poprzedników( Guerlain Homme, Guerlain Homme Intense) kompozycja Boisee wyróżnia się nutami drzewnymi i wetiwerem. Niemal czuję to wilgotne drewienko przeplecione delikatnymi cytrusami z towarzyszącym gdzeiś w tle rumem. Jednym słowem:), ładnie to zagrało:). Propozycja raczej dla dojrzałych panów 25+.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guerlain L'Homme L'Eau Boisée marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guerlain L'Homme L'Eau Boisée marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Chanel Egoiste Guerlain Guerlain Homme Intense Chanel Antaeus Gucci Gucci Pour Homme II Bentley Bentley for Men Intense Hermes Terre d'Hermes Guerlain Vetiver Christian Dior Eau Sauvage Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Christian Dior Dior Homme Givenchy Givenchy Gentleman Bentley Bentley for Men Lalique Encre Noire Christian Dior Eau Sauvage Extreme Ralph Lauren Polo Thierry Mugler A*Men Pure Malt Christian Dior Dior Homme Intense Tom Ford Grey Vetiver