Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Guerlain Homme L`Eau Guerlain dla mężczyzn

Guerlain Homme L`Eau Guerlain dla mężczyzn

rumowy
Guerlain Homme L`Eau Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Guerlain Homme L`Eau marki Guerlain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Guerlain Homme L`Eau został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, bergamotka, grejpfrut, lima, mięta i rum.

Geranium Bergamotka Grejpfrut Lima Mięta Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guerlain Homme L`Eau by Guerlain.

Guerlain Homme L`Eau Recenzje Perfum

maczkens
maczkens

miałem te perfumy i dalej chcę je mieć! na okres letni chociaż nie tylko.. są delikatne, mięta cytrusy ale mają coś w swojej delikatności coś charakternego co pozostaje na skórze i wodzi na pokuszenie :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Guerlain Homme L`Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Guerlain Homme L`Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guerlain Homme L`Eau marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guerlain Homme L`Eau marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Tom Ford Grey Vetiver Givenchy Pi Rochas Rochas Man Creed Aventus Yves Saint Laurent M7 L`Occitane en Provence Eau des Baux Guerlain Guerlain Homme Intense Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Loewe Loewe 7 Gucci Gucci pour Homme Prada Luna Rossa Rochas Lui Rochas Amouage Amouage Epic Man Cartier Declaration Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Bentley Bentley for Men Christian Dior Eau Sauvage Loewe Esencia pour Homme Hermes Terre d`Hermes Parfum