Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Guerlain Homme Intense Guerlain dla mężczyzn

Guerlain Homme Intense Guerlain dla mężczyzn

rumowy
Guerlain Homme Intense Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Guerlain Homme Intense Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Guerlain Homme Intense marki Guerlain to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Guerlain Homme Intense został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mięta, rabarbar i mojito; nutami serca są nuty kwiatowe, geranium i rum; nutami bazy są wetyweria, paczula i cedr virginia.

Mięta Rabarbar Mojito

Nuty kwiatowe Geranium Rum

Wetyweria Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guerlain Homme Intense by Guerlain.

Guerlain Homme Intense Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Ze zdziwieniem zerknąłem na górę i zauważyłem, że fragrantica kwalifikuje ten zapach do kategorii-zielony?
Nic, a nic nie wyczuwam tu zielonego. To zapach zdecydowanie aromatyczny. Czuję tu głownie rum z odrobiną wetiwerii i geranim, całość dosłodzona cukrem. Nie wiem czemu, ale mam nieodparte wrażenie, że Guerlein tworząc ten zapach próbował nawiązać do rok staraszego bardzo popularnego zapachu w tym czasie 1 Million Pacco Rabanne.
Zapach ten nie jest zbyt popularny, odbierany jako jeden ze słabszych w produkcji marki Guerlain. A dlaczego? Tego nie wiem. Dla mnie to znakomite pachnidło, które z wielką przyjemnością noszę, zwłaszcza do pracy. To męski , klasyczny nieco szorstki zapach. Na mojej skórze trzyma się około 8 godzin, ze znakomitą projekcją, wyrażnie wyczuwalną przez otoczenie.
Zapach ten powinien znakomicie sprawdzić się wczesną wiosną, zaraz gdy kończy się zima. To jego czas. Decenią go raczej panowie grubo po +35.
Ode mnie ocena 5,5/6.
Polecam.

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Z Homme Intense nie było mi po drodze już od pierwszego „niucha”. Liczyłem na interesujące połączenie nut świeżych z alkoholem, a dostałem niezbyt porywający zapach, który nie urzekł mnie właściwie niczym.
W otwarciu mamy do czynienia z mocnym uderzeniem mięty i cytrusów - jest kwaśno i świeżo, bez żadnej słodyczy. Prawdę mówiąc, to połączenie nut jest według mnie najbardziej prominentną częścią całej kompozycji. Rum, na który najbardziej liczyłem, pojawia się dopiero po jakimś czasie i (tak jak zauważył Marcin_) stanowi raczej tło dla innych składników, niespecjalnie się wyróżnia. Mocniej wyczuwalne są z kolei akcenty drzewne wraz z wetywerią, które dodają jeszcze więcej wytrawności i gorzkiego posmaku całej mieszance. Gdzieś tam przewija się też trochę męskiego geranium.
Trwałość wyniosła na mnie około 7-8h, projekcja umiarkowana, po 2-3h przechodząca w blisko skórną. Jakość składników stoi na dobrym poziomie – Guerlain fuszerki nie robi :)
Pozornie może się wydawać że jest to zapach z gatunku świeżych, a okazuje się że wcale taki lekki w noszeniu nie jest. Na lato zdecydowanie odradzam, raczej stosowałbym go w wiosenne lub jesienne dni.
W Homme Intense najbardziej przeszkadza mi swoista gorycz i kwaśność. Dzięki temu, kompozycja jest jednoznacznie męska, ale jednocześnie sprawia wrażenie zimnej i nieprzystępnej, dobrej dla jakiegoś korpołebka. Zero emocji, delikatności czy „luzu” – kojarzy mi się to z biurem, pracą i nudną codziennością.
Zdecydowanie nie mój zapach.

Marcin__
Marcin__

Guerlain Homme Intense poznawałem długo.Nie chciałem go recenzować ani oceniać zbyt szybko, ponieważ zauważyłem, że pewne nuty byłem w stanie wychwycić dopiero po jakimś czasie.

Zasadniczo nie zgadzam się z tym, że jest to zapach drinka Mojito. Owszem, pachnie podobnie, jednak rum jest w tej wodzie perfumowanej zaledwie tłem. Pierwsze skrzypce wg mnie grają cytrusy, mięta, geranium i cukier trzcinowy(nie ma go w składzie, ale ja czuję go wyraźnie). Zapach generalnie mało zmienia się na skórze, dopiero w późnej bazie wyczułem odrobinę wetywerii, ale nie takiej stricte zielonej, tylko bardziej drzewnej.

Trwałość na mojej skórze jest bardzo dobra, ok. 8-10 h, projekcja jest umiarkowana. Zapach nie zostawia "ogona", ale co jakiś czas daje znać o sobie.

Wg mnie, mimo, że jest to woda o koncentracji EDP, najlepiej rozkwita na skórze wiosną i jesienią, a zimą pachnie mało intensywnie i krócej. Z kolei w letni dzień trochę przytłacza, o tej porze roku nadaje się do użycia na wieczór wg mnie. Na dzień latem idealna za to jest woda toaletowa Guerlain Homme. Obydwie są świetne i doskonale się uzupełniają.

Guerlain Homme Intense by Guerlain 4.29 out of 5 based on 26 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Guerlain Homme Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Guerlain Homme Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guerlain Homme Intense marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guerlain Homme Intense marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Bentley Bentley for Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Envy for Men Gucci Gucci pour Homme Pierre Balmain Carbone de Balmain Bvlgari Aqva Pour Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Ted Lapidus Black Soul Imperial Chanel Egoiste Kenzo Air Carolina Herrera 212 Men Yves Saint Laurent M7 Bvlgari Bvlgari Man Extreme Montale Red Vetyver Burberry London for Men Hermes Terre d'Hermes