Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Guerlain Homme Guerlain dla mężczyzn

Guerlain Homme Guerlain dla mężczyzn

Guerlain Homme Guerlain dla mężczyzn Filmy Guerlain Homme Guerlain dla mężczyzn Filmy
Guerlain Homme Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Guerlain Homme Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Guerlain Homme Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Guerlain Homme Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Guerlain Homme Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Guerlain Homme marki Guerlain to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Guerlain Homme został wydany w 2008 roku. Guerlain Homme stworzyli Thierry Wasser i Sylvaine Delacourte. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, mięta, bergamotka, cedr, wetyweria, mojito, rum i geranium.

Lima Mięta Bergamotka Cedr Wetyweria Mojito Rum Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guerlain Homme by Guerlain.

Guerlain Homme Recenzje Perfum

Niszka
Niszka

Otwiera się świeżym aromatem zielonych, wręcz niedojrzałych cytrusów, głównie gorzkiej limonki, którą następnie wzbogaca wściekle zielona, dzika mięta. Perfumy mają przede wszystkim charakter aromatyczno - zielony, a w drugiej kolejności cytrusowy. Ciekawie wypada połączenie dwóch wspomnianych składników, gorzkiej, zielonej limonki i dzikiej, z lekka pieprznej mięty. Zapach naturalny, zielony, gorzki, na ciepłą pogodę. Szwankuje niestety projekcja, zapach już od momentu aplikacji trzyma się blisko skóry, a szkoda, bo chciałbym tę dziką zieloność poczuć z mocą jej składników. Trwałość na skórze przeciętna.

Pomimo mankamentów "technicznych" oceniam na + i polecam osobom szukających perfum na ciepłe letnie dni, które lubią świeże i aromatyczne wody (CK Euphoria, Versace Man Eau Fraiche, itd), oraz perfumy z nutą zieloności.

Angrod
Angrod

Lubię zarówno smak i zapach świeżo zrobionego mojito. Za to nie przepadam, za smakiem gotowych drinków, jakie można kupić w butelce, o smakowych energy drinkach i tym podobnych nawet nie wspomnę. Zapach Guerlain Homme oczywiście jest znacznie lepszy niż sztucznych produktów o smaku mojito, ale nie jest to jeszcze głęboki zapach lekko startej mięty pieprzowej i świeżo wyciśniętej limonki zanurzonej w dobrym rumie. Co prawda jest on mocno zbliżony, bo czuć nawet jakby delikatny posmak cukru trzcinowego. Największym jednak mankamentem jest słaba projekcja. Mojito podczas sporządzania czuć na całym barze, a (pite oczywiście w małych ilościach) daje przyjemny zapach z ust. (W ogóle chętnie myłbym zęby pastą o takim aromacie) Perfumy te jakoś tak włóczą się po skórze, zupełnie bez alkoholowego animuszu. Wersja Intense poprawia tą wadę, lekko też zmieniając jego charakter.

Zastanawiam się w ogóle: gdzie używać tego zapachu? Bo jak zaczniesz tłumaczyć w pracy, że to bez alkoholu to się koledzy będą śmiali że jesteś virgin, czy coś takiego ;)

Także dla ciekawych polecam przetestować wersję Intense, a ja mimo, że lubię ten zapach to pozostanę jednak przy spożywczej funkcji ulubionego drinka Hemingwaya. ;)

Zakupowe okazje

Guerlain Homme by Guerlain EDT Spray 2.7 oz Tester for Men
Guerlain Homme by Guerlain EDT Spray 2.7 oz Tester for Men
Gift Set 7oz
49.39 USD
Guerlain Guerlain Homme Gift Set I. Eau De Toilette 2,7 oz Deodorant Spray 1,7 oz Shower Gel 2,5 oz
Aftershave 3.4oz
Eau De Parfum 2.7oz
91.50 USD
Guerlain Homme Eau De Parfum Intense Spray 80ml 2.7oz
Guerlain Homme Eau De Parfum Intense Spray 80ml 2.7oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Guerlain Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Guerlain Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guerlain Homme marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guerlain Homme marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Guerlain Homme Intense Givenchy Pi Chanel Bleu de Chanel Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent M7 Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Prada Infusion d`Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Fahrenheit Christian Dior Dior Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Thierry Mugler A*Men Gucci Gucci pour Homme Lubin Idole Burberry London for Men Gucci Gucci Pour Homme II