Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Guerlain Chant d'Aromes Guerlain dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 4

aldehydowy
żółtych kwiatów
Guerlain Chant d'Aromes Guerlain dla kobiet Zdjęcia Guerlain Chant d'Aromes Guerlain dla kobiet Zdjęcia Guerlain Chant d'Aromes Guerlain dla kobiet Zdjęcia Guerlain Chant d'Aromes Guerlain dla kobiet Zdjęcia Guerlain Chant d'Aromes Guerlain dla kobiet Zdjęcia Guerlain Chant d'Aromes Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Guerlain Chant d'Aromes marki Guerlain to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Guerlain Chant d'Aromes został wydany w 1962 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są aldehydy, Śliwka, gardenia i cytrusy; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew, ylang-ylang i goździk (przyprawa); nutami bazy są benzoes, heliotrop, olibanum, wetyweria, wanilia i drzewo sandałowe.

Aldehydy Śliwka Gardenia Cytrusy

Jaśmin Wiciokrzew Ylang-ylang Goździk (przyprawa)

Benzoes Heliotrop Olibanum Wetyweria Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guerlain Chant d'Aromes by Guerlain.

Guerlain Chant d'Aromes Recenzje Perfum

amanda
amanda

Aldehydy są delikatne,pomijając oczywiście ich początkowe nieco mocniejsze wejście.
Ma w sobie zapach zieleni,takiej lekko gorzkawej.
Zapach ostrości korzonków,delikatnego mydełkowatego piżma.Również czuć aromat przypraw trochę gozdzika i gałki muszkatołowej.
Pięknie się rozwija,zatracając stopniowo ostrość aldehydów,korzeni. Przemienia się z upływem czasu w delikatne słodkości heliotropu i jaśminu.
Zapach staje się słodko przyprawowo mydełkowaty
Z zaznaczeniem na delikatne i eleganckie mydełko.
Cieszę się z nich,tym bardziej ,że wzięłam w ciemno nie do końca przekonana.
Świetny kompan z Chamade ,które lada dzień będę miała i postawię je razem.
I cieszę się,że są właśnie takie delikatne.

Piękny, aldehydowo - kwiatowy zapach - odrobinę mydlany, z lekko wyczuwalnym pudrowym heliotropem, w tle czuć delikatną szyprową zieloność i ziemistość. Początek przypomina mi mydlaną wytrawność Chamade, a nieco przykurzona końcówka - ambrowy kurz w Vol de Nuit. Wielka szkoda, że jest bardzo nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Guerlain Chant d'Aromes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Guerlain Chant d'Aromes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guerlain Chant d'Aromes marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guerlain Chant d'Aromes marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Juliette Has A Gun Lady Vengeance Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Gres Cabaret David Yurman David Yurman Fragrance Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Germaine Monteil Royal Secret II Animale Instinct d`Animale Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Paco Rabanne La Nuit Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Le Labo Tubereuse 40 New York MOR Peony Flower