Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Garden Sensuel Guerlain dla kobiet

Garden Sensuel Guerlain dla kobiet

Garden Sensuel marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Garden Sensuel został wydany w 2007 roku. Garden Sensuel stworzyli Sylvaine Delacourte i Randa Hammami. Nutami głowy są neroli i róża; nutami serca są gardenia, brzoskwinia i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Neroli Róża

Gardenia Brzoskwinia Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Garden Sensuel by Guerlain.

Garden Sensuel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Garden Sensuel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Garden Sensuel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Garden Sensuel marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Garden Sensuel marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Princess Mona di Orio Carnation E. Coudray Esperys Miya Shinma Tsuki Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Amouage Ubar Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Morris Gocce di Napoleon Atkinsons Jais Remy Latour L'Elue Premiere Max Azria BCBGirls Sexy Avon Soft Musk