Marki » F-H » orientalne « Grupy

Elixir Charnel Oriental Brulant Guerlain dla kobiet

Elixir Charnel Oriental Brulant Guerlain dla kobiet

migdałowy
Elixir Charnel Oriental Brulant Guerlain dla kobiet Zdjęcia Elixir Charnel Oriental Brulant Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Elixir Charnel Oriental Brulant marki Guerlain to orientalne perfumy dla kobiet. Elixir Charnel Oriental Brulant został wydany w 2008 roku. Elixir Charnel Oriental Brulant stworzyli Christine Nagel i Sylvaine Delacourte. Nutę głowy stanowi tangeryna; nutą serca jest migdał; nutami bazy są fasolka tonka, styraks i wanilia.

Tangeryna

Migdał

Fasolka tonka Styraks Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir Charnel Oriental Brulant by Guerlain.

Ambre Sultan

Elixir Charnel Oriental Brulant Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Luksusowy gourmand.
Początek Elixir Charnel Oriental Brulant jest "to die for". Miłośnicy nowoczesnego orientu mogą poczuć się jak w raju.
Tętniące ciepłem żywice na jakby oleistej, gęstej, nieco alkoholowej bazie mieniącej się złotem i bursztynem. W tej fazie bardzo przypomina mi coś, co dobrze znam, ale nie potrafię tego teraz przywołać. Po głowie kołacze mi się Le Baiser du Dragon, a może któraś z Les Nereides?
Ta faza jednak szybko mija i zapach przechodzi w gourmand - dominuje wanilia - ta pełna przepychu ekspansywna kusicielka, a nie cicha przytulanka.
Nie przepadam za wanilią w takim wydaniu, jednak zapach pozostawia niezatarte wrażenie koncepcji przemyślanej i wykonanej z wysokiej jakości składników.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir Charnel Oriental Brulant marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir Charnel Oriental Brulant marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Todd Oldham Todd Oldham Serge Lutens Fumerie Turque Prada No9 Benjoin Roger & Gallet Vanille Aroma M Geisha Noire Juliette Has A Gun Midnight Oud Jacomo Art Collection by Jacomo #02 Halston Woman Amber Jeanne Arthes Sultan Homme LR LR Classics Singapore Project D by Dannii and Tabitha Dusk