Marki » F-H » « Grupy

Elixir Charnel Le Boise Torride Guerlain dla kobiet

Elixir Charnel Le Boise Torride Guerlain dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Elixir Charnel Le Boise Torride Guerlain dla kobiet Zdjęcia Elixir Charnel Le Boise Torride Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Elixir Charnel Le Boise Torride marki Guerlain to perfumy dla kobiet. Elixir Charnel Le Boise Torride został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i czerwone jagody; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i pianka marshmallow; nutami bazy są paczula, cedr virginia i białe piżmo.

Bergamotka Tangeryna Czerwone jagody

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Pianka marshmallow

Paczula Cedr Virginia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir Charnel Le Boise Torride by Guerlain.

Angel Eau Sucree

Elixir Charnel Le Boise Torride Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir Charnel Le Boise Torride marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir Charnel Le Boise Torride marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mauboussin Mauboussin Christian Dior Fève Délicieuse Yves Rocher Neonatura Cocoon Cartier Le Baiser Du Dragon Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Guerlain Tonka Imperiale Annayake Tsukimi Amouage The Library Collection Opus IV Tom Ford Amber Absolute M. Micallef Patchouli Byredo Pulp Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Frapin 1270 Lubin Idole Eau de Parfum Oriflame M by Marcel Marongiu Givenchy Organza Indecence Tom Ford Sahara Noir Fendi Fendi Theorema Hermes Un Jardin En Mediterranee