Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Elixir Charnel Gourmand Coquin Guerlain dla kobiet

Elixir Charnel Gourmand Coquin Guerlain dla kobiet

kakaowy
rumowy
Elixir Charnel Gourmand Coquin Guerlain dla kobiet Zdjęcia Elixir Charnel Gourmand Coquin Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Elixir Charnel Gourmand Coquin marki Guerlain to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Elixir Charnel Gourmand Coquin został wydany w 2008 roku. Elixir Charnel Gourmand Coquin stworzyli Christine Nagel i Sylvaine Delacourte. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, wanilia, ciemna czekolada, rum, kakao, pieprz i róża.

Przyprawy Wanilia Ciemna czekolada Rum Kakao Pieprz Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir Charnel Gourmand Coquin by Guerlain.

Rose Rebelle

Elixir Charnel Gourmand Coquin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir Charnel Gourmand Coquin marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir Charnel Gourmand Coquin marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Guerlain Mahora Givenchy Ysatis Krizia Spazio Krizia Donna Montale Wild Pears Guerlain Spiritueuse Double Vanille Ginestet Botrytis Krizia Krazy Krizia Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Nobile 1942 La Danza delle Libellule Montale Intense Cafe Christian Dior Poison Lancome Tresor L'Absolu Desir Stéphane Humbert Lucas 777 Rose de Petra Joop! Joop! Nuit d`Ete Ramon Monegal Ambra di Luna Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Escada Escada Collection Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge