Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau de Shalimar 2009 Guerlain dla kobiet

Eau de Shalimar 2009 Guerlain dla kobiet

Eau de Shalimar 2009 Guerlain dla kobiet Zdjęcia Eau de Shalimar 2009 Guerlain dla kobiet Zdjęcia Eau de Shalimar 2009 Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Eau de Shalimar 2009 marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Shalimar 2009 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są lima, pomarańcza i bergamotka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są wanilia i ambra.

Lima Pomarańcza Bergamotka

Jaśmin Róża

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Shalimar 2009 by Guerlain.

Eau de Shalimar 2009 Recenzje Perfum

szelki
szelki

Wersja Shalimara dla niecierpliwych ;)
Już na otwarciu lekka, słodkawa, przyjemnie orientalna. Gorzkie przyprawy i kadzidła, w charakterystycznej mieszance dla tej linii Guerlaina, zostały skutecznie zneutralizowane ciepłą ambrą i wanilią. Coś pięknego!

Jak przystało na zapach z wyższej półki, perfumy ożywają na skórze, mienią się, zmieniają oblicza, zaskakują i intrygują co chwila. Prawdziwa przygoda zapachowa :)

Eau de Shalimar 2009 by Guerlain 4.75 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Eau de Shalimar 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Eau de Shalimar 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Shalimar 2009 marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Shalimar 2009 marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ambre Tigré Guerlain Spiritueuse Double Vanille Diptyque Eau Duelle Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Estée Lauder Bronze Goddess Capri Carner Barcelona Rima XI Guerlain Mahora Guerlain Shalimar Fendi Fendi Theorema Guerlain L'Instant de Guerlain Hermes Eau Claire des Merveilles Frederic Malle Musc Ravageur Piotr Czarnecki Sensei Annick Goutal Ninfeo Mio Kenzo Kenzo Jungle le Tigre ScentStory 24 Gold Satellite Ipanema Royal Crown Noor Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Violet