Marki » F-H » orientalne « Grupy

Eau de Lit Guerlain dla kobiet

lekko korzenny
ziołowy
Eau de Lit Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Eau de Lit marki Guerlain to orientalne perfumy dla kobiet. Eau de Lit został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, wanilia, anyż gwiazdkowaty, szałwia, neroli, bergamotka i białe piżmo.

Kolendra Wanilia Anyż gwiazdkowaty Szałwia Neroli Bergamotka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Lit by Guerlain.

Eau de Lit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Eau de Lit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Eau de Lit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Lit marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Lit marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Donna Karan Chaos Escada Escada Collection Krizia Krazy Krizia Gres Ambre de Cabochard Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba Salvador Dali Dalimania Yves Rocher Venise Sonoma Scent Studio Ambre Noir biehl parfumkunstwerke eo01 Nez a Nez L’Hetre Reve M. Micallef Mon Parfum Acqua Novara odo-res 73