Marki » F-H » orientalne « Grupy

Eau de Lit Guerlain dla kobiet

lekko korzenny
ziołowy
Eau de Lit Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Eau de Lit marki Guerlain to orientalne perfumy dla kobiet. Eau de Lit został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, wanilia, anyż gwiazdkowaty, szałwia, neroli, bergamotka i białe piżmo.

Kolendra Wanilia Anyż gwiazdkowaty Szałwia Neroli Bergamotka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Lit by Guerlain.

Eau de Lit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Eau de Lit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Eau de Lit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Lit marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Lit marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Cartier Must de Cartier Bond No 9 Fire Island Mauboussin Mauboussin Topaze Bijan DNA for Men Diptyque L'Eau Jardin de France Ambree Renee Musk Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Joya Ambrosia Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man Laura Mercier Ambre Passion Elixir Six Scents Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M