Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Fleurs de Cedrat Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Eau de Fleurs de Cedrat Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Eau de Fleurs de Cedrat Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Fleurs de Cedrat Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Fleurs de Cedrat marki Guerlain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Fleurs de Cedrat został wydany w 1920 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Guerlain. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, bergamotka i cytryna.

Cedr Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Fleurs de Cedrat by Guerlain.

Eau de Fleurs de Cedrat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Fleurs de Cedrat marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Fleurs de Cedrat marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Versace Baby Blue Jeans Annick Goutal Eau du Sud Escada Escada Sport  Sport Spirit Avon Mesmerize Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Oriflame In Tune Burberry Burberry Summer Men 2009 Bath and Body Works White Citrus Manchester Manchester Cologne Kristel Saint Martin KSM Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale