Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Fleurs de Cedrat Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Eau de Fleurs de Cedrat Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

kwaśny
Eau de Fleurs de Cedrat Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Fleurs de Cedrat Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Fleurs de Cedrat marki Guerlain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Fleurs de Cedrat został wydany w 1920 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Guerlain. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, bergamotka i cytryna.

Cedr Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Fleurs de Cedrat by Guerlain.

Eau de Fleurs de Cedrat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Fleurs de Cedrat marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Fleurs de Cedrat marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Elizabeth Arden Green Tea Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Air-Val International The Simpsons Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Geo. F. Trumper Eau de Portugal Marc Jacobs Splash Lemon 2009 O Boticario Homme.com Demeter Fragrance Mojito Amway Opportune Sport Calypso Christiane Celle Homme