Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Cologne du Coq Guerlain dla mężczyzn

Eau de Cologne du Coq Guerlain dla mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 2

Eau de Cologne du Coq Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Cologne du Coq Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Eau de Cologne du Coq marki Guerlain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau de Cologne du Coq został wydany w 1894 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aime Guerlain. Nutami głowy są pomarańcza, cytrusy, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są paczula, lawenda i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i mech dębowy.

Pomarańcza Cytrusy Neroli Bergamotka Cytryna

Paczula Lawenda Jaśmin

Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cologne du Coq by Guerlain.

Eau de Cologne du Coq Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Eau de Cologne du Coq, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Eau de Cologne du Coq, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cologne du Coq marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cologne du Coq marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Givenchy Organza Indecence M. Micallef Patchouli Amouage Amouage Lyric Woman Serge Lutens Gris Clair DSQUARED² Potion Donna Karan Black Cashmere Comme des Garcons Black Mauboussin Mauboussin Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Lubin Idole Eau de Parfum Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Serge Lutens Cuir Mauresque Guerlain Mahora M. Micallef Aoud Frapin Terre de Sarment Chanel Bois des Iles Serge Lutens L’Eau Serge Lutens Estée Lauder Sensuous Noir Estée Lauder Wood Mystique