Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Cologne du 68 Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cologne du 68 Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cologne du 68 Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Cologne du 68 marki Guerlain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Cologne du 68 został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytrusy, mandarynka, petitgrain, pomarańcza, kwiat pomarańczy, frezja, plumeria, jaśmin, irys, liść fiołka, róża, ylang-ylang, konwalia, kwiat lipy, szałwia, nuty zielone i rozmaryn.

Bergamotka Cytrusy Mandarynka Petitgrain Pomarańcza Kwiat pomarańczy Frezja Plumeria Jaśmin Irys Liść fiołka Róża Ylang-ylang Konwalia Kwiat lipy Szałwia Nuty zielone Rozmaryn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cologne du 68 by Guerlain.

Angélique Noire
Guerlain Le Parfum du 68

Eau de Cologne du 68 Recenzje Perfum

xentrix
xentrix

to jeden z zapachów, ktory zrobił na mnie ostatnimi czasy spore wrażenie.Podobno 68 oznacza liczbę składników ale cholera to wie...Mamy tutaj i cytrusy,i kwiaty,i nieco słodyczy.W otwarciu cytrusy i kwiaty,pozniej do głosu dochodzą słodkie nuty i zapach przybiera postac nieco kremową,lekko slodkawą zachowując kwiatowy charakter z cytrusami gdzies w tle.Wybrzmiewa to niezwykle elegancko a składniki są bardzo wysokiej jakosci.Trwalość i projekcja przeciętna.Jego pora to wiosna i lato (ale nie upały).Skusiłbym sie na flakon gdyby nie to,iż zapach skręca po godzinie w stronę damską.Nie mniej jednak dekancik chętnie przygarnę :) Bardzo dobry zapach.

jaszczurka30
jaszczurka30

Zgadzam sie z Arttemiss ze 68 to bardzo nietypowa woda kolońska. Ogrom składników użytych sprawia, ze trudno go jednoznacznie zaklasyfikować. Początek to kolońskie otwarcie cytrusy i trochę ziół. Ja nie jestem w stanie wyłapać tych wszystkich składników gdyż zmieszane sa w sposób bardzo spójny i tworzą kombinacje kwiatów ziół, drewna i żywic. Dla mnie najbardziej wyczuwalna jest tonka i wanilia z nut bazy oraz nuty drzewne, ktore przebijają sie poprzez ziołowo-kwiatowa chmurę. Gdybym miała je zaklasyfikować to określiłabym je jako aromatyczno- drzewno- gourmand. Zadziwiająca jest w nich zmienność i nieuchwytnosc. Jednym bedą sie one wydawały cytrusowo-ziołowe a jeszcze innym raczej aromatyczno-fougere. Jak dla mnie 68 jest swoista wersja light anielskiego dziegiela czarnego ( angelique noir ) natomiast nie przypomina mi wersji parfum 68. Stosuje dosyć obficie raczej w chłodniejsze dni latem lub wieczorem ze względu na słodycz i "drzewnosc". Projekcja raczej umiarkowana, trwałość zadowalająca ja na edc.

Arttemiss
Arttemiss

W służbie Jego Królewskiej Mości Irysa

Otwarcie to cytrusowo-bergamotkowa bomba bynajmniej nie z opóźnionym zapłonem. W następnej kolejności pojawią się petitgrain i kwiat pomarańczy, wtedy też zapach zacznie się dokwiecać. Kwintesencją tegoż dokwiecenia będzie wtargnięcie do bukietu plumerii pospołu z kwitnącą lipą, których moc, dzięki okołocytrusowym knowaniom nie zwali z nóg ani nadmiarem słodyczy, ani ulepnymi nektarami. Wraz z kwiatami do głosu dojdzie też szałwia wnosząc swą lekko ziołową, chłodną elegancję, ale i tak wszystko to nie zmieni faktu, że Eau de Cologne du 68 opiewa głównie zapachowe wdzięki Jego Królewskiej Mości IRYSA. Irysa w wersji cywilizowanej, chłodnej, nieskomplikowanej i "gładkiej". Irysa ubarwionego kwiatami, odświeżonego cytrusami, bez fochów, metalu, marchewki i zakusów na wizytę u dentysty. Jest więc i kolońsko (bez grymasu na twarzy od nadmiaru cytrusów!) i słodkawo - w kwiatowym kierunku. Łapię się też na tym, że wyczuwam w bazie piżmo, ale czy są to moje rojenia tylko, czy rzeczywistość - trudno stwierdzić...

Tak, to zdecydowanie bardzo ciekawa, letnia propozycja i to nie tylko dla miłośników różnej maści eau de cologne... Bo jest to (skądinąd) bardzo niekolońska kolońska...

Trwałość przeciętna, dyfuzja od początkowo przeciętnej po bliskoskórną po godzinie.

GreenEyes
GreenEyes

Cytrusowo-kwiatowy Eau de Cologne du 68 Guerlain jest komfortowym zapachem na wiosnę i lato. Otwiera się rześkim, wilgotnym irysem, szalimarowymi nie cierpkimi cytrusami, oraz szałwią i lawendą które nadają szorstkiego i ziołowego charakteru, w miarę upływu czasu kompozycja staje się bardziej pudrowa lekko różana, cytrusy wyciszają się delikatnie a ich miejsce zajmuje kwiat lipy , oszałamiająco świeży i naturalny, oraz ciepłe nuty tonki.
Zapach nie ma porażającej projekcji, ale jest satysfakcjonująco trwały, około 6 godzin będzie trwał na skórze i co jakiś czas delikatnie o sobie przypominał .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Eau de Cologne du 68, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Eau de Cologne du 68, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cologne du 68 marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cologne du 68 marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Michal Szulc Sale Perfume 01 Lubin Idole Eau de Parfum Serge Lutens Fille en Aiguilles Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Guerlain Shalimar Parfum Initial Serge Lutens Ambre Sultan Gucci Gucci pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Guerlain Mahora L`Occitane en Provence Eau des Baux Yves Rocher Neonatura Cocoon John Galliano John Galliano Guerlain Samsara Eau de Parfum Lancome Magie Noire L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Prada Infusion d'Iris Oriflame M by Marcel Marongiu Molinard Habanita Hermes Hermessence Ambre Narguile