Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Cologne Imperiale Guerlain dla kobiet

Eau de Cologne Imperiale Guerlain dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 5

Eau de Cologne Imperiale Guerlain dla kobiet Zdjęcia Eau de Cologne Imperiale Guerlain dla kobiet Zdjęcia Eau de Cologne Imperiale Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Eau de Cologne Imperiale marki Guerlain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Eau de Cologne Imperiale został wydany w 1860 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre-Francois-Pascal Guerlain. Nutami głowy są pomarańcza, cytrusy, werbena cytrynowa, neroli, bergamotka i cytryna; nutami bazy są rozmaryn, fasolka tonka i cedr.

Pomarańcza Cytrusy Werbena cytrynowa Neroli Bergamotka Cytryna

Rozmaryn Fasolka tonka Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cologne Imperiale by Guerlain.

Eau de Cologne Imperiale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Eau de Cologne Imperiale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Eau de Cologne Imperiale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cologne Imperiale marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cologne Imperiale marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Calvin Klein Ck One Electric Davidoff Cool Water Frozen Givenchy Monsieur de Givenchy Clean Clean Man Etienne Aigner Aigner Black Linari Vista Sul Mare O Boticario Homme.com Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Parfums Berdoues 1902 The Vert Penhaligon`s Eau de Verveine Azzaro Chrome Bois Precieux