Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Djedi Guerlain dla kobiet

Djedi Guerlain dla kobiet

skórzany

Djedi marki Guerlain to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. Djedi został wydany w 1927 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Guerlain. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, paczula, mech dębowy, cywet, róża i skóra.

Wetyweria Piżmo Paczula Mech dębowy Cywet Róża Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Djedi by Guerlain.

Djedi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Djedi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Djedi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Djedi marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Djedi marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Montana Montana Homme Yves Saint Laurent Kouros Fraicheur Rochas Lui Rochas Bond No 9 H.O.T. Always Halston Halston Couture Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Etat Libre d`Orange Rien Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Patchouli Hugo Boss Boss Spirit Cuba Paris Cuba Red Melvita Genuine Patchouli Byredo Oud Immortel