Marki » F-H » skórzane « Grupy

Cuir Beluga Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Cuir Beluga Guerlain dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Cuir Beluga Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cuir Beluga marki Guerlain to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cuir Beluga został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są aldehydy i tangeryna; nutami serca są paczula i kocanka; nutami bazy są wanilia, ambra, zamsz i heliotrop.

Aldehydy Tangeryna

Paczula Kocanka

Wanilia Ambra Zamsz Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Beluga by Guerlain.

Cuir Cordoba
Cuir Pleine Fleur

Cuir Beluga Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Cuir Beluga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Cuir Beluga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Beluga marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Beluga marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Vivienne Westwood Boudoir Balenciaga Balenciaga Paris Kenzo Madly Kenzo Oud Collection Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Fendi Fendi Theorema Carner Barcelona Rima XI Boucheron Trouble Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Thierry Mugler A*Men Pure Malt Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Nez a Nez Bal Musque Badgley Mischka Badgley Mischka Couture Guerlain Guerlain Le Parfum du 68 Keiko Mecheri Tarifa Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Keiko Mecheri Genie des Bois Givenchy Ambre Tigré