Marki » F-H » skórzane « Grupy

Cuir Beluga Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Cuir Beluga Guerlain dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Cuir Beluga Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cuir Beluga marki Guerlain to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cuir Beluga został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są aldehydy i tangeryna; nutami serca są paczula i kocanka; nutami bazy są wanilia, ambra, zamsz i heliotrop.

Aldehydy Tangeryna

Paczula Kocanka

Wanilia Ambra Zamsz Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Beluga by Guerlain.

Cuir Cordoba
Cuir Pleine Fleur

Cuir Beluga Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Cuir Beluga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Cuir Beluga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Beluga marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Beluga marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Vivienne Westwood Boudoir Balenciaga Balenciaga Paris Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Carner Barcelona Rima XI Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Boucheron Trouble Thierry Mugler A*Men Pure Malt Tom Ford Velvet Orchid Alexander McQueen Kingdom Givenchy Amarige Nez a Nez Bal Musque Badgley Mischka Badgley Mischka Couture Yves Saint Laurent Cinema Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Keiko Mecheri Tarifa Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Keiko Mecheri Genie des Bois Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Givenchy Ambre Tigré