Marki » F-H » skórzane « Grupy

Cuir Beluga Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Cuir Beluga Guerlain dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Cuir Beluga Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cuir Beluga marki Guerlain to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cuir Beluga został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są aldehydy i tangeryna; nutami serca są paczula i kocanka; nutami bazy są wanilia, ambra, zamsz i heliotrop.

Aldehydy Tangeryna

Paczula Kocanka

Wanilia Ambra Zamsz Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Beluga by Guerlain.

Cuir Cordoba
Cuir Pleine Fleur

Cuir Beluga Recenzje Perfum

Cuir Beluga by Guerlain 4.75 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Cuir Beluga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Cuir Beluga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Beluga marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Beluga marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vivienne Westwood Boudoir Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Balenciaga Balenciaga Paris Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Carner Barcelona Rima XI Boucheron Trouble Thierry Mugler A*Men Pure Malt Alexander McQueen Kingdom Givenchy Amarige Nez a Nez Bal Musque Badgley Mischka Badgley Mischka Couture Keiko Mecheri Tarifa Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Yves Saint Laurent Cinema Keiko Mecheri Genie des Bois Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Aramis Perfume Calligraphy Saffron Givenchy Ambre Tigré Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang