Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Cruel Gardenia Guerlain dla kobiet

Cruel Gardenia Guerlain dla kobiet

Cruel Gardenia Guerlain dla kobiet Zdjęcia Cruel Gardenia Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Cruel Gardenia marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cruel Gardenia został wydany w 2008 roku. Cruel Gardenia stworzyli Randa Hammami i Sylvaine Delacourte. Nutami głowy są neroli, róża i brzoskwinia; nutami serca są gardenia, ylang-ylang i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Neroli Róża Brzoskwinia

Gardenia Ylang-ylang Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cruel Gardenia by Guerlain.

Cruel Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Cruel Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Cruel Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cruel Gardenia marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cruel Gardenia marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Giorgio Armani Armani Code for Women Bond No 9 Broadway Nite Halloween Halloween 2005 L`Occitane en Provence 4 Reines Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Ellen Tracy Imagine Tsi-La Organic Ilang Ilang Yosh Sottile 1.61 Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Crabtree & Evelyn Gardenia Romane Vida Tiger Lily