Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Cruel Gardenia Guerlain dla kobiet

Cruel Gardenia Guerlain dla kobiet

Cruel Gardenia Guerlain dla kobiet Zdjęcia Cruel Gardenia Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Cruel Gardenia marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cruel Gardenia został wydany w 2008 roku. Cruel Gardenia stworzyli Randa Hammami i Sylvaine Delacourte. Nutami głowy są neroli, róża i brzoskwinia; nutami serca są gardenia, ylang-ylang i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Neroli Róża Brzoskwinia

Gardenia Ylang-ylang Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cruel Gardenia by Guerlain.

Cruel Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Cruel Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Cruel Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cruel Gardenia marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cruel Gardenia marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Commedia Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Fragonard Fragonard Elizabeth Arden Pretty Sonoma Scent Studio Velvet Rose Perry Ellis 360° Black for Women Blumarine Jus No.1 Blugirl Skeem Vintage Peony Pascal Morabito Mon Classique Ulric de Varens Chic Issime Lalique Fleur de Cristal Kenzo L`Eau de Kenzo Amour