Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Coque d'Or (2014) Guerlain dla kobiet

Coque d'Or (2014) Guerlain dla kobiet

Coque d'Or (2014) Guerlain dla kobiet Zdjęcia Coque d'Or (2014) Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Coque d'Or (2014) marki Guerlain to szyprowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Coque d'Or (2014) został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są aldehydy, nuty owocowe, bergamotka, anyż i lawenda; nutami serca są jaśmin, goździk (roślina), cyklamen, korzeń irysa, wetyweria, paczula, balsam tolu i piżmo; nutami bazy są mech, cywet i wanilia.

Aldehydy Nuty owocowe Bergamotka Anyż Lawenda

Jaśmin Goździk (roślina) Cyklamen Korzeń irysa Wetyweria Paczula Balsam Tolu Piżmo

Mech Cywet Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coque d'Or (2014) by Guerlain.

Coque d'Or (2014) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Coque d'Or (2014), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Coque d'Or (2014), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coque d'Or (2014) marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coque d'Or (2014) marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Courreges Eau de Courreges Guerlain Cherry Blossom Glittering Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue Creed Green Valley M. Micallef Avant-Garde Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Boadicea the Victorious Reviving JoAnne Bassett Rich Leather CB I Hate Perfume Under the Arbor Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Olivina Napa Valley Cielo