Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Coque d'Or (2014) Guerlain dla kobiet

Coque d'Or (2014) Guerlain dla kobiet

Coque d'Or (2014) Guerlain dla kobiet Zdjęcia Coque d'Or (2014) Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Coque d'Or (2014) marki Guerlain to szyprowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Coque d'Or (2014) został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są aldehydy, nuty owocowe, bergamotka, anyż i lawenda; nutami serca są jaśmin, goździk (roślina), cyklamen, korzeń irysa, wetyweria, paczula, balsam tolu i piżmo; nutami bazy są mech, cywet i wanilia.

Aldehydy Nuty owocowe Bergamotka Anyż Lawenda

Jaśmin Goździk (roślina) Cyklamen Korzeń irysa Wetyweria Paczula Balsam Tolu Piżmo

Mech Cywet Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coque d'Or (2014) by Guerlain.

Coque d'Or (2014) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Coque d'Or (2014), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Coque d'Or (2014), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coque d'Or (2014) marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coque d'Or (2014) marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Tom Ford Noir de Noir Penhaligon`s Quercus Shiseido Zen Original Jardin de France Chypre Paloma Picasso Mon Parfum Christian Dior Diorling Lancome Sagamore Ralph Lauren Polo Crest Creed Vintage Tabarome Fragonard VRAI Emilio Pucci Vivara (1965) Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica