Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Cherry Blossom Glittering Guerlain dla kobiet

Cherry Blossom Glittering Guerlain dla kobiet

Mam: 1

Cherry Blossom Glittering marki Guerlain to szyprowe perfumy dla kobiet. Cherry Blossom Glittering został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, zielona herbata i cytrusy.

Kwiat pomarańczy Zielona herbata Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherry Blossom Glittering by Guerlain.

Cherry Blossom Glittering Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Cherry Blossom Glittering, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Cherry Blossom Glittering, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherry Blossom Glittering marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherry Blossom Glittering marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Bill Blass Basic Black Mauboussin Emotion Divine Catherine Deneuve Deneuve Halston Halston Z Gucci Gucci Pour Homme Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Ralph Lauren Polo Crest Ayala Moriel Rainforest Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica Galimard Aigues Vives