Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 4

wiśniowy
ozonowy
Cherry Blossom Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Cherry Blossom marki Guerlain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cherry Blossom został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są zielona herbata i bergamotka; nutami serca są wiśnia, bez i jaśmin; nutą bazy jest nuty pudrowe.

Zielona herbata Bergamotka

Wiśnia Bez Jaśmin

Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherry Blossom by Guerlain.

Cherry Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Cherry Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Cherry Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherry Blossom marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherry Blossom marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2007 Guerlain My Insolence Trance Essence Whyte Rabbit Aubusson Histoire D`Amour 2 Guerlain Insolence Shimmering Edition Givenchy Be Givenchy Alain Delon Lyra 2 Clean Clean Summer Eau Fraiche Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo MOR Cherry Blossom Madonna Nudes 1979 Sensual