Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Cherry Blossom Guerlain dla kobiet

Cherry Blossom Guerlain dla kobiet

wiśniowy
ozonowy

Cherry Blossom marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cherry Blossom został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielona herbata, wiśnia i cytryna.

Zielona herbata Wiśnia Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherry Blossom by Guerlain.

Cherry Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Cherry Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Cherry Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherry Blossom marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherry Blossom marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Bai Annick Goutal Neroli Jacadi Jacadi Eau de Senteur Jessica McClintock Jessica McClintock Egofacto Poopoo Pidoo Lili Bermuda Oleander Carthusia Gelsomini di Capri Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or JoAnne Bassett Madame Pompadour Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete InStyle Sex in The City Kiss Mazzolari Zagara