Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Chamade Pour Homme Guerlain dla mężczyzn

Chamade Pour Homme Guerlain dla mężczyzn

Chamade Pour Homme Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Chamade Pour Homme Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Chamade Pour Homme marki Guerlain to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Chamade Pour Homme został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są bergamotka i pieprz; nutami serca są hiacynt, fiołek, nuty zielone i gałka muszkatołowa; nutami bazy są nuty drzewne, wetyweria i skóra.

Bergamotka Pieprz

Hiacynt Fiołek Nuty zielone Gałka muszkatołowa

Nuty drzewne Wetyweria Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chamade Pour Homme by Guerlain.

Chamade Pour Homme Recenzje Perfum

Chamade Pour Homme by Guerlain 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Chamade Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Chamade Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chamade Pour Homme marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chamade Pour Homme marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Paco Rabanne 1 Million Van Gils Strictly for Men Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Jack Black Jack Black Signature Springfield Be Real SPF Tom Ford Bois Marocain Marc O`Polo Marc O`Polo Men Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete D.S. & Durga Barbados Cuba Paris Cuba Blue Ulric de Varens Creation N° 44