Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Chamade Pour Homme Guerlain dla mężczyzn

Chamade Pour Homme Guerlain dla mężczyzn

Chamade Pour Homme Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Chamade Pour Homme Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Chamade Pour Homme marki Guerlain to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Chamade Pour Homme został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są bergamotka i pieprz; nutami serca są hiacynt, fiołek, nuty zielone i gałka muszkatołowa; nutami bazy są nuty drzewne, wetyweria i skóra.

Bergamotka Pieprz

Hiacynt Fiołek Nuty zielone Gałka muszkatołowa

Nuty drzewne Wetyweria Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chamade Pour Homme by Guerlain.

Chamade Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Chamade Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Chamade Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chamade Pour Homme marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chamade Pour Homme marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Bvlgari BLV Pour Homme Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Tom Ford Japon Noir Sahlini Parfums L'Homme Esteban Colere d`Epices Tim McGraw McGraw Cadillac Cadillac Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Bijan Bijan VIP Salvador Dali Salvador Montale Amber & Spices Bath and Body Works Oak