Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Brume d'Automne Guerlain dla kobiet

Brume d'Automne Guerlain dla kobiet

Brume d'Automne marki Guerlain to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Brume d'Automne został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są rozmaryn, kolendra i różowy pieprz; nutami serca są piołun, paczula, ylang-ylang i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe i wetyweria.

Rozmaryn Kolendra Różowy pieprz

Piołun Paczula Ylang-ylang Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brume d'Automne by Guerlain.

Brume d'Automne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Brume d'Automne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Brume d'Automne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brume d'Automne marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brume d'Automne marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Luciano Soprani Just Free Carthusia Carthusia Uomo Montale Crystal Aoud Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Ajmal Facets of Him Fragrances of Ireland Inis Or Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Canali Winter Tale Special Edition Atelier Cologne Oolang Infini Huitieme Art Parfums Fareb Rose en Bos Imithi Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine