Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Guerlain dla mężczyzn

Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Guerlain dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum marki Guerlain to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są szałwia, piołun, pieprz i kolendra; nutą serca jest drzewo sandałowe; nutami bazy są paczula, benzoes i róża.

Szałwia Piołun Pieprz Kolendra

Drzewo sandałowe

Paczula Benzoes Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum by Guerlain.

Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jovoy Paris Chypre La Perla Parfum Prive Liz Claiborne Claiborne for Men Coty Chypre Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Bronnley James Bronnley Brooksfield Brooksfield Men Prince Matchabelli Abano Floris JF Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Perry Ellis Night