Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum Guerlain dla mężczyzn

Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum Guerlain dla mężczyzn

dymny
Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum marki Guerlain to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są kardamon i różowy pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i olibanum.

Bergamotka Gorzka pomarańcza

Kardamon Różowy pieprz

Drzewo sandałowe Paczula Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum by Guerlain.

Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Divine L'Homme Sage Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Frapin Passion Boisee Coty Stetson Rich Suede Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Patchouli Parfum d`Empire Iskander M. Micallef Arabian Diamond Cuba Paris Cuba Brown Cofinluxe Watt Blue Odin 03 Century Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver