Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Guerlain dla kobiet

Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Guerlain dla kobiet

ozonowy

Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising marki Guerlain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są herbata, jaśmin i brzoskwinia; nutami bazy są szafran i nuty drzewne.

Cytrusy Bergamotka Nuty zielone

Herbata Jaśmin Brzoskwinia

Szafran Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising by Guerlain.

Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Annick Goutal Eau d'Hadrien Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Campos de Ibiza Mandarina L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette Creed Royal Ceylan Manuel Canovas L`ile Bleue Royall Fragrances Royall Mandarin Patyka Hesperide Baxter of California Bravado2 Memoire Liquide Soleil Liquide JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Norma Kamali Olive You