Marki » F-H » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Aqua Allegoria Winter Delice Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Aqua Allegoria Winter Delice Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Aqua Allegoria Winter Delice marki Guerlain to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aqua Allegoria Winter Delice został wydany w 2005 roku. Nutę głowy stanowi jodła; nutami serca są sosna i Żywica; nutami bazy są opoponaks, wanilia i cukier.

Jodła

Sosna Żywica

Opoponaks Wanilia Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Winter Delice by Guerlain.

Fille en Aiguilles

Aqua Allegoria Winter Delice Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Nie wiem dlaczego, ale bez spojrzenia na nuty, myślałam, że taką nazwę mają perfumy, które są opowieścią na temat piernikowych ozdób na choinkę, czy coś w tym rodzaju.
Zaaplikowałam te perfumy na rękę, a tu szok.
Zamiast ciasteczek piernikowych czuję zapach jodły, sosny i żywicy, czyli las iglasty jak żywy.
Dopiero po dłuższej chwili wyczuwam, że ten las ma delikatnie słodki posmak za sprawą cukru i wanilii.
Perfumy bardzo aromatyczne, jednak według mnie początkowo nie należą do kategorii słodkich. Zdecydowanie więcej tu iglastych drzew i żywicy, niż słodyczy.
Dopiero, gdy na skórze zostają same nuty bazy, wówczas perfumy stają się słodziutkie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Winter Delice marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Winter Delice marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Ginestet Botrytis Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Estée Lauder Sensuous Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Givenchy Organza Indecence L`Artisan Parfumeur Tea for Two Cartier Le Baiser Du Dragon Fendi Fendi Theorema Hermes Un Jardin En Mediterranee Serge Lutens Feminite du Bois Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Mauboussin Mauboussin Mauboussin Histoire d`Eau Christian Dior Midnight Poison Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Hermes Elixir des Merveilles M. Micallef Gaiac Karl Lagerfeld Kapsule Woody