Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aqua Allegoria Tutti Kiwi Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Tutti Kiwi Guerlain dla kobiet

kwaśny
tropikalny
Aqua Allegoria Tutti Kiwi Guerlain dla kobiet Zdjęcia Aqua Allegoria Tutti Kiwi Guerlain dla kobiet Zdjęcia Aqua Allegoria Tutti Kiwi Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Aqua Allegoria Tutti Kiwi marki Guerlain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Tutti Kiwi został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są rabarbar, mandarynka i cytryna; nutami serca są kiwi, jaśmin goryczkowiec i pelargonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, nuty drzewne i wanilia bourbon.

Rabarbar Mandarynka Cytryna

Kiwi Jaśmin goryczkowiec Pelargonia

Drzewo sandałowe Nuty drzewne Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Tutti Kiwi by Guerlain.

Trussardi Skin

Aqua Allegoria Tutti Kiwi Recenzje Perfum

monika690
monika690

Ależ on kwaśny, aż ślinianki pracują, jakbym lizała lekko posłodzony kwasek cytrynowy. Z czasem zapach się lekko zmydla, choć nie ma w nim piżma, dochodzą nuty kwiatowe- jaśmin. W pewnym momencie zaczyna nieco przypominać DKNY Be Delicious, a w szczególności pewna denerwującą nutę. Ogólnie zapach sympatyczny wiosenno- letni, projekcja niezła, trwałość taka sobie :)

hasi
hasi

Miliony dla tego, kto wyczuje kiwi w tym zapachu (czyli nie dla mnie).
Duże rozczarowanie, liczyłam na kwaśny, rześki zapach, idealny na lato, a dostałam niemrawe cytrusy, a później... pudrowe kwiatki (?!). Lubię, jak zapachy się zmieniają na skórze, ale ta zmiana jest zdecydowanie na minus- zupełnie nie o to mi chodziło.
Kiwi to intensywna zieleń, energia, a tu jest tak niemrawo i nijako, że naprawdę nie wiem, co pisać.
Wydawało mi się, że ta seria to samograje, podobają mi się właściwie wszystkie zapachy z AA (oprócz kwiatowych), a tu taka niespodzianka.
Trwałość średnia, projekcja delikatna. Flakonik śliczny.

Melitele
Melitele

Zapach ten w moim wyobrażeniu miał być ucieleśnieniem soczystej kiwi w towarzystwie kwiatów, nut drzewnych i wanilii. Tymczasem kiwi stanowi tło kompozycji i wbrew nazwie nie jest zapachem dominującym.

Na początku orzeźwia nas nuta cytrusowa z mandarynką, cytryną na czele. Później zapach staje się słodszy i bardziej kwiatowo-pudrowy.
Całość jest ciepła, przyjemna, radosna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Tutti Kiwi marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Tutti Kiwi marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Lalique Amethyst The Different Company De Bachmakov Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Cacharel Eden The Different Company Sublime Balkiss Nina Ricci Premier jour Hermes Elixir des Merveilles Givenchy Amarige Sisley Soir de Lune Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Angel Schlesser Oriental Soul Pour Homme Profumum Roma Dambrosia Van Cleef & Arpels Birmane Annick Goutal Songes Lubin Korrigan Gres Cabaret Nina Ricci Nina