Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aqua Allegoria Rosa Pop Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Rosa Pop Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Rosa Pop Guerlain dla kobiet Zdjęcia Aqua Allegoria Rosa Pop Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Aqua Allegoria Rosa Pop marki Guerlain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Aqua Allegoria Rosa Pop został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są czerwone jagody i cytryna; nutami serca są róża, piwonia i fiołek; nutą bazy jest nuty drzewne.

Czerwone jagody Cytryna

Róża Piwonia Fiołek

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Rosa Pop by Guerlain.

Aqua Allegoria Flora Rosa

Aqua Allegoria Rosa Pop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Rosa Pop marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Rosa Pop marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx Waterlove Woman Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun La Perla J`Aime La Nuit Lulu Castagnette Just 4 U :-X Massimo Dutti En Esencia Avon Chic in Black Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Montgomery Taylor Ambra di Venezia Rimmel London Glam Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine Sugababes Touch