Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aqua Allegoria Rosa Pop Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Rosa Pop Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Rosa Pop Guerlain dla kobiet Zdjęcia Aqua Allegoria Rosa Pop Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Aqua Allegoria Rosa Pop marki Guerlain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Aqua Allegoria Rosa Pop został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są czerwone jagody i cytryna; nutami serca są róża, piwonia i fiołek; nutą bazy jest nuty drzewne.

Czerwone jagody Cytryna

Róża Piwonia Fiołek

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Rosa Pop by Guerlain.

Aqua Allegoria Flora Rosa

Aqua Allegoria Rosa Pop Recenzje Perfum

chouette_
chouette_

Opis zapachu mogłabym zawrzeć w kilku słowach - perfumy są urocze. Tak po prostu. Reklama zapachu idealnie go opisuje - bukiet kolorowych kwiatów przeplatany z owocami. Koniecznie z kroplami rosy! I dokładnie to czuć. Jest radośnie, niezobowiązująco i soczyście. Rosa Pop jest lekki i przestrzenny, nie jest ani za mdło, ani za kwaśno, ani za słodko - proporcje są idealnie wyważone. Świetny zapach, by orzeźwić się w upalny letni dzień. Ma niestety ogromną wadę - jest bardzo nietrwały, po godzinie już prawie nic nie czuć.

Zmienna
Zmienna

Mam wrazenie, ze perfumy, ktore zachwycaja od pierwszego psikniecia przewaznie z czasem traca swoja moc i urok. Czesto nastepuje to bardzo szybko. Natomiast te, ktore w pierwszej chwili knock-outuja czlowieka ostrym, trudnym do ogarniecia zapachem - z czasem tylko zyskuja, lagodnieja i usadzaja sie na skorze, cieszac wlasciciela dlugotrwalym i zharmonizowanym zapachem. Oczywiscie sa wyjatki.

Woda Aqua Allegoria Rosa Pop Guerlain jest przedstawicielem tego pierwszego gatunku. Otwarcie jest przepiekne z cudownymi fiolkami i piwonia. Ten moment kojarzy i sie troche z zapachem pudru Guerlain Meteorites. To chyba te fiolki. Roza czai sie gdzies z tylu w towarzystwie letnich ziol. Cytryna jest tu calkiem slodka i nie narzucajaca sie. Nut drewnianych nie wyczuwam. Calosc jest bardzo harmonijna, radosna, ciepla, kwiatowo-owocowa i lekko pikantna. Niezbyt slodka. Idealna na lato.

Problem w tym, ze trzeba sobie dozowac te perfumy kilka razy w ciagu dnia, zeby je czuc na sobie (inni tez nic nie czuja po okolo godzinie od drugiej, sporej dawki, w goracy dzien). W moim odczuciu projekcja jest bardzo delikatna, a trwalosc bardzo slaba. Po kilkunastu minutach piekno i moc tego zapachu ulatuje i zostaje cos na ksztalt rozanego mydelka, ktore zreszta trudno w ogole wyczuc.

Polecam wszystkim, ktorzy preferuja bardzo subtelne zapachy lub boja sie przedawkowania perfum na sobie, gdyz w tym przypadku jest to chyba niemozliwe ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Rosa Pop marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Rosa Pop marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Bath and Body Works Sweet Pea Avon Wink GianMarco Venturi Girl Jennifer Lopez Live Platinum Regency Cosmetics Sassique Voluspa Pink Fatale M. Micallef Floral Next Pink Paradise Love Passport One Love Gres Caline Tender Moments