Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aqua Allegoria Pera Granita Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Pera Granita Guerlain dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 10

wodny
Aqua Allegoria Pera Granita Guerlain dla kobiet Zdjęcia Aqua Allegoria Pera Granita Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Aqua Allegoria Pera Granita marki Guerlain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Aqua Allegoria Pera Granita został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, osmantus i gruszka; nutami bazy są mech, białe piżmo i cedr.

Grejpfrut Bergamotka Cytryna

Kwiat pomarańczy Osmantus Gruszka

Mech Białe piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Pera Granita by Guerlain.

Aqua Allegoria Pera Granita Recenzje Perfum

Aqua Allegoria Pera Granita by Guerlain 2.33 out of 5 based on 11 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Pera Granita marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Pera Granita marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Guerlain My Insolence M. Micallef Royal Muska Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be Eutopie No 3 Donna Karan DKNY Les Liquides Imaginaires Fortis Rance 1795 Hortense Carner Barcelona El Born Amouage Honour Woman Amouage Interlude Woman Gres Madame Gres S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Parfumerie Generale PG10 Aomassai Salvatore Ferragamo Attimo L`Eau Florale Mancera Aoud Café L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Eau D`Italie Baume du Doge Mona di Orio Vanille Dolce&Gabbana By