Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

Aqua Allegoria Orange Magnifica Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Orange Magnifica Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Orange Magnifica Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Aqua Allegoria Orange Magnifica marki Guerlain to cytrusowe perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Orange Magnifica został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są pomarańcza, klementynka i bergamotka; nutami serca są jaśmin i neroli; nutami bazy są migdał, ambra i cedr.

Pomarańcza Klementynka Bergamotka

Jaśmin Neroli

Migdał Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Orange Magnifica by Guerlain.

Aqua Allegoria Orange Magnifica Recenzje Perfum

aniszonekk
aniszonekk

Nie jest to AA z serii ziołowych.
Orange Magnifica przypomina bardziej shake pomarańczowy, niż czysty sok. Ja przynajmniej zamiast kwiatów, wyczuwam w niej śmietanowe nuty, które mieszają się z pomarańczowymi i tworzą słodki mleczny koktajl.
Jest bardzo trwała- czuję ją na sobie cały dzień, na ubraniach zostaje jeszcze dłużej.
Dodaje energii, uśmiechu, natomiast nie jest to zapach wybitny. Ja ją lubię i myślę, że gdyby była bardziej dostępna, miałaby sporo fanek.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

1 z największych porażek AA, ani to pomarańcza, ani żadna Magnifica. Nie ma w tym zwiewnego uroku zachowanych Allegorii typu mandarynkq czy grapefruit, jest imitacja pomarańczy, słaba imitacja, z przesadzoną ilością sztuczności i do tego dużo taniej mydlaności. To wycofana Aqua Allegoria, na którą nie warto polować.

Aqua Allegoria Orange Magnifica by Guerlain 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Orange Magnifica marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Orange Magnifica marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Betty Barclay Rubin Bath and Body Works Pink Grapefruit L`Erbolario Bergamot Emilio Pucci Sabbia 167 D`Orsay Etiquette Bleue O Boticario Acqua Fresca Creed Orange Spice So...? So...? Into the night Atkinsons Gold Medal Sprezzatura 768 Аrs Amandi Lush Big