Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Aqua Allegoria Lilia Bella Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Lilia Bella Guerlain dla kobiet

mydlany

Aqua Allegoria Lilia Bella marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Lilia Bella został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. nutami serca są bez i konwalia; nutami bazy są jaśmin i róża.

Bez Konwalia

Jaśmin Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Lilia Bella by Guerlain.

Aqua Allegoria Lilia Bella Recenzje Perfum

epira
epira

Flakonik zakupiony w ciemno, kierowałam się nie tylko zapachem konwalii, ale również ukochanego bzu.Pierwsze psiknięcie...i klops.Spodziewałam się zapachu majowego ogrodu,a tu sama konwalia, konwalia rodem płynu do podłóg.Nie mówię,że odrzuca; jest naturalna,nie dusząca, ale niestety kojarzy mi się z domowymi porządkami:/ Zapach bardzo podobny do Diorissimo - Dior'a, jednak mimo dużego podobieństwa bardziej "noszalna" jest dla mnie konwalia Dior'a.Dam Belli jeszcze jedną szansę tej wiosny,jak się nie sprawdzi to sprezentuje ją mamie:)

monika690
monika690

Na początku bukiecik konwalii jako żywy, dla mnie super! Zawsze mam niedosyt zapachu konwalii. Następnie nieśmiało wchodzi bez, świeżutki wąchany prosto z krzaka. Dalej czuję coś na kształt jaśminu, niestety róży nie czuję, chociaż może niedługo poczuję. Zapach dla wielbicieli kwiatów, nie polecam osobom o słabej głowie oj może rozboleć od nadmiaru kwiatów.

gardenia
gardenia

Dla tych,którzy się nie boją konwalii,naprawdę godne polecenia.Na początku ładny,nieprzesadzony bukiecik konwalii,troszkę bzu,a po jakimś czasie na czoło wysuwa sie delikatny i b.naturalny jaśmin.Kompozycja prosta,na wskroś wiosenna,te konwalie i bzy,a jednak elegancka i kobieca(nie dziewczęca).Ja bardzo lubię!!!

Aqua Allegoria Lilia Bella by Guerlain 3.00 out of 5 based on 6 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Lilia Bella marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Lilia Bella marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Magie Noire Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Joop! Joop! Femme Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Gucci Envy Sonia Rykiel Sonia Rykiel Giorgio Armani Armani The Different Company Sublime Balkiss Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Davidoff Good Life Yves Rocher Tendre Jasmin Van Cleef & Arpels Feerie Guerlain Shalimar Calvin Klein Obsession Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cartier So Pretty Coty Smitty Louis Feraud Louis Feraud Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010 Lalique Perles De Lalique