Marki » F-H » aromatyczno - zielone « Grupy

Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Guerlain dla kobiet

lekko korzenny
Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Aqua Allegoria Laurier - Reglisse marki Guerlain to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Laurier - Reglisse został wydany w 2008 roku. Aqua Allegoria Laurier - Reglisse stworzyli Jean-Paul Guerlain, Marie Salamagne i Sylvaine Delacourte. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i bergamotka; nutami serca są liść laurowy i lukrecja; nutami bazy są ambra, fiołek i galbanum.

Kwiat pomarańczy Bergamotka

Liść laurowy Lukrecja

Ambra Fiołek Galbanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Laurier - Reglisse by Guerlain.

Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Recenzje Perfum

regndronning
regndronning

Piękny zielony zapach- zwłaszcza teraz w listopadzie poprawia mi humor i przypomina lato.Zakupiony niedawno, więc nie wiem jeszcze jak zachowuje się w upały, ale podejrzewam, że zachowa swoją szacowną neutralność. To nie jest taki czysto trawiasty zapach, bardziej liściasty (wyczuwalne liście laurowe), momentami lekko szorstki, konkretny, ale nie agresywny. Jeden z moich obecnych faworytów

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Laurier - Reglisse marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Laurier - Reglisse marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Alfred Dunhill Desire Blue Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Molinard Une Souris Verte Lush Go Green Lorenzo Villoresi Yerbamate Hugo Boss Hugo by Karim Rashid O Boticario Uomini Creed Baie de Genievre Demeter Fragrance New Zealand Parfums Berdoues Thea Verde Krigler Good Fir Smell Bent Saddle Warmer