Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Aqua Allegoria Jasminora Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Jasminora Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Jasminora Guerlain dla kobiet Zdjęcia Aqua Allegoria Jasminora Guerlain dla kobiet Zdjęcia Aqua Allegoria Jasminora Guerlain dla kobiet Zdjęcia Aqua Allegoria Jasminora Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Aqua Allegoria Jasminora marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Jasminora został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są galbanum, bergamotka i cyklamen; nutami serca są jaśmin, frezja i konwalia; nutami bazy są piżmo i ambra.

Galbanum Bergamotka Cyklamen

Jaśmin Frezja Konwalia

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Jasminora by Guerlain.

Aqua Allegoria Grosellina
Cour des Senteurs Versailles

Aqua Allegoria Jasminora Recenzje Perfum

epira
epira

Bardzo fajny zapach, nie jest to może jaśmin z babcinego ogrodu,ale myśle,że wart uwagi ponieważ jest delikatny i kojący.Mimo baardzo kiepskiej na mnie trwałości ok.1h to i tak go lubie i chętnie używam :)

amanda
amanda

W Jaśminorze podany jest jaśmin z bergamotką oraz lekko kwiatową cyklamenową nutą.
Po krótkim czasie na mojej skórze wychodzi trochę chemicznie.
Nie wiem czy to czasami bergamotka,która po jaśminie jest dominującą nutą nie stwarza wrażenia chemiczności.
Jednak z czasem znika to niepożądane wrażenie i jaśmin układa się już delikatnie.
Myślałam,że jaśmin cały czas da nieźle popalić,on jednak zmienia się w przytulno potulny kwiatek.

ptissot
ptissot

Tuż obok naszego letniego domku 2 metry od werandy na której spędzamy pogodne dni jest wielki krzak jaśminu. I w majowo czerwcowe wieczory jego zapach otula nas swoim cudownym delikatnym, takim subtelnym zapachem swoich białych kwiatów. I robi to dyskretnie, nie nachalnie, bo czasem znika a czasem przy pomocy powiewu wiatru znów przypomina o swojej obecności. To jest jaśmin, który lubię,
Aqua Allegoria Jasminora w porównaniu z nim to tani syntetyczny smrodek - oczywiście rozpoznaję w nim jaśmin ale taki z droższego płynu do mycia podłóg, tak jak zdecydowana większość serii Aqua Allegoria - nie wszystkie - to tani chemiczny erzac prawdziwych zapachów natury.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Jaśmin w wersji, którą lubię: zabójczo wonne, wilgotne po deszczu białe kwiatki na świeżym, zielonym krzaku :) Tak pachnie polski jaśmin w czerwcowy wieczór - cudownie i upojnie, ale nie dusząco. Bajka.
Trwałość średnia, ale nie ma tragedii: 3-4 godziny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Jasminora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Jasminora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Jasminora marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Jasminora marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Thierry Mugler Alien Essence Absolue Ginestet Botrytis Penhaligon`s Bluebell Chanel Coco Eau de Parfum Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Fille en Aiguilles Christian Dior Poison Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Guerlain L'Instant de Guerlain Guerlain Shalimar Thierry Mugler Alien Les Parfums de Cuir Thierry Mugler Alien Aqua Chic 2013 Thierry Mugler Alien Aqua Chic Serge Lutens Rousse Annick Goutal Songes Christian Dior Diorissimo Aramis Perfume Calligraphy Rose Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Shiseido Feminite du Bois