Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Aqua Allegoria Gentiana Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Gentiana Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Gentiana Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Aqua Allegoria Gentiana marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Gentiana został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są pomarańcza, lima, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są gruszka i goryczka; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Pomarańcza Lima Grejpfrut Bergamotka

Gruszka Goryczka

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Gentiana by Guerlain.

Horizon

Aqua Allegoria Gentiana Recenzje Perfum

pachniewitch
pachniewitch

Hmm..zagwostka...Zakupilam minaturke na allegro , rok produkcji 2010 , ale plywaja w niej paproszki...i wydawalo mi sie ,ze czuje "zepsucie"..ale po chwili zapach sie zmienil..i to juz jest cos niebywalego...
Jesli zatem wacham TEN zapach a nie jego "nadpsuta wersje " ( cholera nie jestem pewna ) to ...obledny retro majstersztyk...

Godzine zajelo mi uchwycenie "czym " tak znajomo mi pieknie pachnie...przywolujac wzruszenia i sentyment...

Juz wiem ! Tak pachniala komoda mojej babci , gdy bylam mala i otwieralam szuflady w ktorej znajdowaly sie rozne rzeczy: chusteczki, obrusy, masci w mosieznych puzderkach, pedzle,nalewki ziolowe, oraz....stare flakony po perfumach !!!
To jest dokladnie ten zapach..i za to mega poruszajace doznanie ...skladam poklon marce GUERLAIN.
Zapach minionej epoki... nostalgia we flakownie...CUDO !

To zapach wybitny - stawam go na rowni z Chanel 19 i Shalimar... mega wykwintna "retro" doskonalosc:)

Musze zrobic dopisek - zapach jest absolutnie wyjatkowy - nieporownywalny z niczym...niespotykanie wyrafiinowany ...Chcialabym sie w nim nurzac ....;)))

madame_no
madame_no

Na mojej skórze układa się podobnie do L'Eau du Caporal L'artisana, którego niestety nie ma w bazie.
AA jest delikatniejsza i bardziej bliskoskórna. Pojawia się odrobina słodyczy, ale ciągle jest bardzo męska.
Faktycznie, jak napisała kasienka, czuć wyraźnie mentol. Chociaż może są to raczej mentolowe papierosy?
Mnie ten zapach odrzuca.

kasienka
kasienka

Ten zapach jest dla mnie wielką zagadką.
Czuć wyraźnie mentol, ten sam urzekający mentol, który dostrzegam w Horizon-ie Guy Laroche.
Zapach cierpki, ziołowo-korzenny i bez wątpienia gorzki.Czy się wysładza? Może przez chwilkę czuć odrobinę dojrzałej gruszki.
Nie wiedzieć czemu, kojarzy mi się z niezmiernie długim i wąskim pokojem, jaki był w starych domach lat dwudziestych. Zapuszczony, odrapany, poczerniały nalotem kurzu, w którym nie ma jasności- przez co odbieram go bardzo mrocznie.
Jednak ta gorycz i cierpkość bardzo mnie intryguje.
Ten zapach nie jest przeze mnie do końca zgłębiony.
Uwodzi mnie jego chłodny klimat, a dzięki aurze tajemniczości jaka go otacza,dostrzegam w nim elegancję i dostojność.
To niezwykle głęboki i enigmatyczny zapach, który mam na swojej liście chciejstw.
Nie potrafię powiedzieć o nim coś więcej...
Po prostu jest dla mnie enigmą.

Aqua Allegoria Gentiana by Guerlain 2.67 out of 5 based on 9 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Gentiana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Gentiana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Gentiana marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Gentiana marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Hermes Un Jardin Sur Le Nil Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Diptyque Philosykos L`Artisan Parfumeur Dzing! Hermes Hermessence Ambre Narguile L`Artisan Parfumeur Caligna Escentric Molecules Molecule 01 Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) D`Orsay Tilleul Serge Lutens Ambre Sultan Hermes Eau des Merveilles Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Christian Dior Midnight Poison Ys-Uzac Monodie Barbara Bui Le Parfum The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Donna Karan Chaos