Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Aqua Allegoria Foliflora Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Foliflora Guerlain dla kobiet

Miałem: 5 Chcę: 2

Aqua Allegoria Foliflora Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Aqua Allegoria Foliflora marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Foliflora został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są neroli, bergamotka i groszek pachnący; nutami serca są frezja, morela i gardenia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia i dzięgiel.

Neroli Bergamotka Groszek pachnący

Frezja Morela Gardenia

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Dzięgiel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Foliflora by Guerlain.

Aqua Allegoria Foliflora Recenzje Perfum

Beata1
Beata1

Nie znam wielu Aqua Allegori. A mam plan poznać je wszystkie ;) Niestety, Foliflora to nie jest to, czego się spodziewałam. Początek jest świeży i to pewnie za sprawą bergamotki. Niestety, mimo, że jest to składnik, który występuje w wielu posiadanych przeze mnie zapachach, tu mi się nie podoba. Jest wręcz kolońska. Pózniej czuję głownie jaśmin i neroli. I znów to nie jest takie ich ujecie, które mi się podoba. Mimo, że zapach ma być z założenia świeży, to w tym wypadku białe kwiaty sprawiają, że robi się lekko duszny. Przez cały czas trwania perfum czuję też dziwną, drażniąca mnie nutę. Nie mam pojęcia jak pachnie dzięgiel, ale to właśnie jemu przypisuję taki efekt. Na minus trwałość i projekcja. Na mojej skórze 3 godziny to max dla tego zapachu. Błyskawicznie gaśnie i pozostaje po nim tylko wspomnienie. Dziś aplikowałem ją już dwa razy i na tym koniec mojej przygody z Foliflorą.

Aqua Allegoria Foliflora by Guerlain 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Foliflora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Foliflora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Foliflora marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Foliflora marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Versace Metal Jeans Women Tom Tailor Bodytalk Woman Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Neil Morris Rainflower Guerlain Mayotte Celine Dion Spring in Provence Loewe Aire Loewe Lancome Attraction Summer Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition Pacifica Nerola Orange Blossom Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente