Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Aqua Allegoria Flora Nerolia Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Flora Nerolia Guerlain dla kobiet

mydlany

Aqua Allegoria Flora Nerolia marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Flora Nerolia został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są neroli i petitgrain; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin;

Neroli Petitgrain

Kwiat pomarańczy Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Flora Nerolia by Guerlain.

Aqua Allegoria Flora Nerolia Recenzje Perfum

chjena
chjena

Kwiatowy mocarz - tak pamiętam wizyty w kwiaciarniach w dniu zakończenia kolejnego roku szkolnego, gdy panie florystki stawały na wysokości zadania, robiły zamówienie większe niż przeciętnie, a całe pomieszczenie wypełniały bukiety wielokolorowe, różnej wielkości. Mimo, że na sprzedaż oferowane były również te pięknie pachnące egzemplarze, to w powietrzu czuć było przede wszystkim skoncentrowaną do niemożliwości wręcz goryczkę zieleni, charakterystyczną woń wody, w której kwiaty już trochę zdążyły postać, a nawet plastikowy aromat unoszący się nad wszystkimi ozdóbkami do kompozycji.

Taką kwiaciarnię odnajdziemy w Flora Nerolia - niby w nutach są tylko cztery rośliny, w tym trzy białe, ale gwarantuję, że poczujecie się jakbyście właśnie zamawiały bukiet na imieniny koleżanki. Dla mnie odkryciem jest w tych perfumach kwiat pomarańczy, bo uświadomiłam sobie, jak wiele zależy od towarzystwa, w którym przebywa - tutaj nie mogę go znieść (a wybija się uparcie na pierwszy plan), w Classique, gdzie podano go na słodko, nie mogłoby go zabraknąć.

Kwiaty w Flora Nerolia są wytrawne od początku do końca, nie ma tu ani grama słodyczy, a w dodatku mają taki specyficzny retro sznyt.

Na koniec zdradzę, że mimo sentymentów szkolnych oraz faktu, że sama bardzo lubię dostawać kwiaty, zapachu kwiaciarni nie lubię - co implikuje, że Flora Nerolia też nie polubię.

agusia12321
agusia12321

W moim odczuciu olfaktorycznym zapach śmierdziuszek.
Nie wiem, która nuta bądź nuty są odpowiedzialne za taki stan rzeczy, ale nie jestem w stanie go w dalszym ciągu testować. Robiłam trzykrotne podchody do Nerolia, które zakończyły się moim niepowodzeniem. Nawet nie jestem w stanie wyodrębnić poszczególnych nut z tego względu, iż zlewają się one w jeden odstręczający mnie smród przypominający bardzo zapach nadgniłych łodyg kwiatowych.

amanda
amanda

To wiedziałam z miejsca,że tam gdzie białe kwiaty,zabierające oddech,tam ja znadę to co lubię.
Początek, niestety to było do przewidzenia, nie rozpieści i nie zachęci do dalszej znajomości.
Zbyt gęsto i intensywnie,jednakże nie trzeba zbyt długo czekać,by odkryć łagodniejszy zapach.
Zapach jasny,bardziej przestrzenny,świeży i bardzo wiosenny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Flora Nerolia marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Flora Nerolia marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Givenchy Amarige Christian Dior Poison John Galliano John Galliano Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Diorissimo Lancome Poeme Gres Cabotine Donna Karan Black Cashmere Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Christian Dior Dune Christian Lacroix C`est La Vie Serge Lutens A La Nuit Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Christian Dior Elixir Midnight Poison Lancome Tresor Christian Dior Pure Poison Annick Goutal Songes Christian Dior Dolce Vita Thierry Mugler Alien