Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Aqua Allegoria Flora Nerolia Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Flora Nerolia Guerlain dla kobiet

mydlany

Aqua Allegoria Flora Nerolia marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Flora Nerolia został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są neroli i petitgrain; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin;

Neroli Petitgrain

Kwiat pomarańczy Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Flora Nerolia by Guerlain.

Aqua Allegoria Flora Nerolia Recenzje Perfum

agusia12321
agusia12321

W moim odczuciu olfaktorycznym zapach śmierdziuszek.
Nie wiem, która nuta bądź nuty są odpowiedzialne za taki stan rzeczy, ale nie jestem w stanie go w dalszym ciągu testować. Robiłam trzykrotne podchody do Nerolia, które zakończyły się moim niepowodzeniem. Nawet nie jestem w stanie wyodrębnić poszczególnych nut z tego względu, iż zlewają się one w jeden odstręczający mnie smród przypominający bardzo zapach nadgniłych łodyg kwiatowych.

amanda
amanda

To wiedziałam z miejsca,że tam gdzie białe kwiaty,zabierające oddech,tam ja znadę to co lubię.
Początek, niestety to było do przewidzenia, nie rozpieści i nie zachęci do dalszej znajomości.
Zbyt gęsto i intensywnie,jednakże nie trzeba zbyt długo czekać,by odkryć łagodniejszy zapach.
Zapach jasny,bardziej przestrzenny,świeży i bardzo wiosenny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Flora Nerolia marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Flora Nerolia marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Christian Dior Poison Givenchy Amarige John Galliano John Galliano Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Diorissimo Lancome Poeme Gres Cabotine Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Christian Dior Dune Donna Karan Black Cashmere Christian Dior Dolce Vita Christian Lacroix C`est La Vie Thierry Mugler Alien Lancome Tresor Christian Dior Pure Poison Serge Lutens A La Nuit Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Christian Dior Elixir Midnight Poison Fendi Fendi