Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Aqua Allegoria Cherry Blossom Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Cherry Blossom Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Cherry Blossom marki Guerlain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Cherry Blossom został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, kwiat wiśni, herbata, brzoskwinia i migdał.

Bergamotka Kwiat wiśni Herbata Brzoskwinia Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Cherry Blossom by Guerlain.

Aqua Allegoria Cherry Blossom Recenzje Perfum

Majka16
Majka16

Najpiękniejsze wydanie kwiatu wiśni jakie udało mi się do tej pory wyczuć. Pozostałe składniki są jego tłem. Zapach po troszkę gorzkawym wejsciu, pieknie się rozwija, a kwiat wiśni króluje . brzoskwinia i migdały dodają ciepła. Trwałość i projekcja zadowalające.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Cherry Blossom marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Cherry Blossom marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Pur Blanca Nina Ricci Coeur Joie Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Bond No 9 Eau de Noho Bath and Body Works White Cherry Blossom L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue The Different Company Osmanthus Nasomatto Narcotic Venus Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Aftelier Lumiere Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Carthusia Gelsomini di Capri