Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Aqua Allegoria Angelique Lilas Guerlain dla kobiet

Aqua Allegoria Angelique Lilas Guerlain dla kobiet

żółtych kwiatów
Aqua Allegoria Angelique Lilas Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Aqua Allegoria Angelique Lilas marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Aqua Allegoria Angelique Lilas został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są jaśmin, pomarańcza i różowy pieprz; nutami serca są ylang-ylang, dzięgiel i bez; nutami bazy są cedr virginia i heliotrop.

Jaśmin Pomarańcza Różowy pieprz

Ylang-ylang Dzięgiel Bez

Cedr Virginia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Allegoria Angelique Lilas by Guerlain.

Lolita Lempicka

Aqua Allegoria Angelique Lilas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Allegoria Angelique Lilas marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Allegoria Angelique Lilas marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Bellissima Acqua di Primavera Prada Infusion d'Iris Alexander McQueen My Queen Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Lalique Amethyst Coty Muguet des Bois Yves Rocher Naturelle Yves Rocher Voile d'Ambre Dolce&Gabbana The One Jette Joop Jette Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Rochas Reflets d'Eau de Rochas Worth Courtesan Max Mara Max Mara Gold Touch Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Blumarine Bellissima Mexx Mexx Waterlove Woman Rochas Muse de Rochas Max Mara Max Mara Silk Touch