Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Angélique Noire Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Angélique Noire Guerlain dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 6

Angélique Noire Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Angélique Noire marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Angélique Noire został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutami głowy są dzięgiel, czerwone jagody i gruszka; nutami serca są jaśmin i kminek; nutami bazy są wanilia, dzięgiel i cedr.

Dzięgiel Czerwone jagody Gruszka

Jaśmin Kminek

Wanilia Dzięgiel Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angélique Noire by Guerlain.

Eau de Cologne du 68

Angélique Noire Recenzje Perfum

Angélique Noire by Guerlain 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Angélique Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Angélique Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angélique Noire marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angélique Noire marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Sheer Celine Dion Always Belong Christian Dior Sweet Sun Oriflame Believe Jovoy Paris Terra Incognita Puredistance I Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Parfum d`Empire Cuir Ottoman Boadicea the Victorious Elegant Atkinsons Jais Givenchy Play For Her Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa