Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Espiegle Guepard dla kobiet

Espiegle Guepard dla kobiet

Mam: 1

Espiegle Guepard dla kobiet Zdjęcia Espiegle Guepard dla kobiet Zdjęcia Espiegle Guepard dla kobiet Zdjęcia Espiegle Guepard dla kobiet Zdjęcia Espiegle Guepard dla kobiet Zdjęcia

Espiegle marki Guepard to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Espiegle został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, ylang-ylang, aldehydy i nuty przyprawowe; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża, paczula, tuberoza, ylang-ylang i neroli; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo, jaśmin, plumeria, drzewo sandałowe, cedr, fasolka tonka, wanilia i nuty pudrowe.

Bergamotka Mandarynka Ylang-ylang Aldehydy Nuty przyprawowe

Kwiat pomarańczy Róża Paczula Tuberoza Ylang-ylang Neroli

Nuty drzewne Piżmo Jaśmin Plumeria Drzewo sandałowe Cedr Fasolka tonka Wanilia Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Espiegle by Guepard.

Espiegle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guepard Espiegle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guepard Espiegle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Espiegle marki Guepard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Espiegle marki Guepard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein CK be Esprit Life by Esprit Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Trance Essence Hail Merri Dorin Un Air de Paris Ajmal Facets of Her DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Lalique Encre Noire Pour Elle Ajmal Unveil Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 7 Revlon Downtown Girl