Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

L'Arte di Gucci Gucci dla kobiet

L'Arte di Gucci Gucci dla kobiet

L'Arte di Gucci Gucci dla kobiet Zdjęcia L'Arte di Gucci Gucci dla kobiet Zdjęcia L'Arte di Gucci Gucci dla kobiet Zdjęcia

L'Arte di Gucci marki Gucci to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Arte di Gucci został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są aldehydy, kolendra, nuty owocowe, nuty zielone i bergamotka; nutami serca są mimoza, tuberoza, korzeń irysa, jaśmin, konwalia, róża, geranium i narcyz; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Aldehydy Kolendra Nuty owocowe Nuty zielone Bergamotka

Mimoza Tuberoza Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża Geranium Narcyz

Skóra Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Arte di Gucci by Gucci.

Diva
Knowing
Coriandre

L'Arte di Gucci Recenzje Perfum

chypre
chypre

Mam miniaturkę w czarnej buteleczce. Zapach ładny, faktycznie podobny do Knowing EL, ale zdecydowanie łagodniejszy i jakby bardziej różany.
W ostatniej fazie na mojej skórze robi się nieco "mydlany", ale nie jest to żaden "Biały Jeleń" ale raczej ładne pachnące mydełko toaletowe, a ja to lubię :)

aranka
aranka

To była bardzo piękna i dopracowana kompozycja .
Użwałam tego zapachu w lata 90-tych,coż Knowing nieco podobny,ale.....
No właśnie Konownig to zdecydowanie mocniejsza i słodsza odmiana tego zapachu .
Oba zapachy są bardzo eleganckie a zarazem trudne może powinnam napisać wymamgające,napewno odpowiednie oprawy.

marialisa
marialisa

Zgadzam się z poprzednią recenzją - Sztuka Gucci jest podobna do Knowing, Palomy, Divy Ungaro, Nuit Rabanne i reszty mszysto-cywetowo-różanych szyprów - typowa rycząca 80-tka. Zaczyna się koktajlem miodowo-kolendrowym, dość ostrym w odbiorze, która miękko przechodzi po około pół godzinie w miodową różę na mszysto-animalistycznej podszewce. Bardzo trwały, ekspansywny zapach (testowałam i edt, i edp). Dla zdecydowanych, twardych lasek;)
Flakony istne dzieło sztuki!

Piękna, szyprowa róża bardzo przypominająca mi Knowing EL, z wyraźną piwniczno – grzybową paczulą i kwaśnawym mchem. Początkowo zapach jest słodki i przyjemny, z upływem czasu coraz bardziej gorzknieje i robi się bardziej wytrawny. Klasa.

Trwałość bardzo dobra – choć pod koniec czuć już tylko same szyprowe nuty, róża znika. Testowałam wodę toaletową - taką jak na obrazku. Jest jeszcze woda perfumowana - w czarnym, nieprzeźroczystym flakoniku. Obie wersje trudne do zdobycia, niestety.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci L'Arte di Gucci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci L'Arte di Gucci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Arte di Gucci marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Arte di Gucci marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paloma Picasso Paloma Picasso Clinique Aromatics Elixir Emanuel Ungaro Diva Yves Saint Laurent Opium Ralph Lauren Safari Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Givenchy Ysatis Paco Rabanne La Nuit Rochas Byzance Robert Piguet Bandit Christian Dior Dune John Galliano John Galliano Sisley Eau du Soir Moschino Moschino Gres Cabaret Sisley Soir de Lune Yves Rocher Nature Millenaire Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Giorgio Armani Acqua di Gio Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon