Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Gucci by Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn

Gucci by Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn

tytoniowy
Gucci by Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn Filmy
Gucci by Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci by Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci by Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci by Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci by Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci by Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci by Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn Zdjęcia

Gucci by Gucci Pour Homme marki Gucci to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Gucci by Gucci Pour Homme został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Givaudan. Nutami głowy są bergamotka, cyprys i fiołek; nutami serca są tytoń i jaśmin; nutami bazy są paczula, olibanum, ambra, Żywica elemi i skóra.

Bergamotka Cyprys Fiołek

Tytoń Jaśmin

Paczula Olibanum Ambra Żywica elemi Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci by Gucci Pour Homme by Gucci.

Gucci by Gucci Pour Homme Recenzje Perfum

Marcin__
Marcin__

Testowalem GbG razem z Guilty. I tak, zapach z 2008 r. jeszcze zasluguje na miare wody toaletowej. Ale kiepskiej wody toaletowej, pragne podkreslic.

Zapach otwiera sie na mnie kwasno, a nawet kiszonymi ogorkami. Nic w tym dziwnego, bo to zasluga fiolka, ktory tak wlasnie "wspolpracuje" z moja skora. Nuta serca jako taka praktycznie nie istnieje na mojej skorze, absolutnie zadnego pieprzu, kadzidla, tytoniu tu nie ma wg mnie. Moze jakies elementy skory przebrzmiewaja w tle miedzy bergamota, a fiolkiem. Niby bogata kompozycja, no wlasnie, niby... Koniec zapachu to miekki i cieply cedr z elementami paczuli. Calosc ciekawa, ale zadnego wrazenia na mnie absolutnie nie zrobila.
O ile kompozycja jest ciekawa, to trwalosc i projekcja wolaja o pomste do nieba. Zapach przykleja sie do skory, a nawet mam wrazenie, ze w nia wsiaka. Trzeba naprawde co najmniej 6 chmur, zeby go bylo czuc przez 3-4 godziny. Projekcja jest niemalze zerowa...
Od tego zapachu Gucci zaczal zjezdzac w dol po rowni pochylej, niestety.

Kokos ;)
Kokos ;)

Piękny dojrzały zapach.
Gucci by Gucci wcale nie jest ani ciężki ani dziadkowy.
Otwiera się nietypowo coś w stylu Givenchy Gentelman.
Później czuć tytoń połączony z cyprysem i skórą.
Zapach jest na pewien sposób szorstki ale to jest przyjemny rodzaj szorstkości.

Trwałość bez zarzutów ponad 5-6 godzin.

Kompozycja 30 +.

ptissot
ptissot

A mi brudna Biedrona nie podoba się - wolę już czysty Kaufland albo Lidl :-) Ale w żadnym z tych sklepów nie spotka się Gucci by Gucci Pour Homme - za to zawsze można go spotkać na półkach w Harrods w Londynie albo u Saks w NY m.in. obok najdroższych niszowych zapachów.
Nie uważam go za jakiś wybitny rewolucyjny zapach, który poprzez swój skład zmienił trendy w perfumiarstwie ale doceniam jego jakość wykonania - flakon z grubego szkła - będzie ładną ozdobą, a zawartość na plus wyróżnia się spośród innych nudnych niby sportowych zapachów.
Wszystko jest kwestią gustu ale mi po tym świeżym i orzeźwiającym otwarciu podoba się zadymiona kwiatowo skórzana baza. Kilkugodzinna trwałość i umiarkowana projekcja też nie jest jakimś dramatem. Na cieplejsze wiosenne dni doskonały wybór - męski, anty hipsterski i anty buracki zapach :-)

belor
belor

Szczyt zapachowej tandety i sztandarowy przykład upadku mainstreamowego perfumiarstwa. Lepiej kupić La Rive z bierdonki, a zaoszczędzone pieniądze przekazać fundacji ratującej głodujące lemury w patagonii, niż tracić je na ten syf.

Madzia2109
Madzia2109

Bezpieczny, męski zapach. Jeden z wielu. Raczej nietrwały, nie zaskakuje. Pociąga mnie w nim ten cyprysik, który dla mnie jest kwintesencją męskości, nadaje lekkości i świeżości. Moim zdaniem flakon jest nie adekwatny do zapachu. Zapowiada moc, wagę, nutę korzenną, którą tak cenię w męskich perfumach, a tu skromny cyprysik :P

Klaudia_m_z
Klaudia_m_z

Zapach dla nowoczesnego, energicznego, pewnego swoich atutow mezczyzny. Przyjemny dla kobiecych zmyslow. Nie dusi, nie odpycha, a nawet mozna powiedziec, ze przyciaga, ciekawi

kpnz
kpnz

Jestem raczej zwolenniczką tych perfum, choć przyznaję, że ciężar gatunkowy jest nieduży. Trudno go sklasyfikować do arcydzieł, łatwiej do świeżaków... mimo wszystko uważam, że zapach idealnie wstrzela się w nowoczesność. Wyczuwam w nim dużo męskiego pierwiastka, bardzo samczego, a jednocześnie złagodzonego egzotyką... nieoczywisty. Mi się podoba, jest w nim coś intrygującego.

Zakupowe okazje

66.50 USD
Gucci Gucci By Gucci Pour Homme Eau De Toilette Spray 90ml 3oz
Gucci Gucci By Gucci Pour Homme Eau De Toilette Spray 90ml 3oz
68.00 USD
Gucci by Gucci Pour Homme Eau de Toilette, 1.7 oz.
Gucci by Gucci Pour Homme Eau de Toilette, 1.7 oz.
88.00 USD
Gucci by Gucci Pour Homme Eau de Toilette, 3.0 oz.
Gucci by Gucci Pour Homme Eau de Toilette, 3.0 oz.
Gucci by Gucci Pour Homme Sport Eau de Toilette, 3 oz
Gucci Gucci By Gucci Pour Homme Sport 2.5 oz Eau de Toilette Spray
Gucci Gucci By Gucci Pour Homme Sport 2.5 oz Eau de Toilette Spray
Gucci Gucci By Gucci Pour Homme 3 oz Eau de Toilette Spray
Gucci Gucci By Gucci Pour Homme 3 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci by Gucci Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci by Gucci Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci by Gucci Pour Homme marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci by Gucci Pour Homme marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Giorgio Armani Armani Attitude Christian Dior Dior Homme Intense Chanel Allure Homme Sport Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Paco Rabanne Black XS Yves Saint Laurent M7 Viktor&Rolf Spicebomb Gucci Gucci pour Homme Carolina Herrera 212 Men Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Kenzo Kenzo pour Homme Calvin Klein Euphoria Men Intense Hugo Boss Hugo Energise Montale Black Aoud Bentley Bentley for Men Christian Dior Dior Homme