Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn

Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn

Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn Zdjęcia

Gucci Rush for Men marki Gucci to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Gucci Rush for Men został wydany w 2000 roku. Gucci Rush for Men stworzyli Daniela (Roche) Andrier i Antoine Maisondieu. Nutami głowy są lawenda i cyprys; nutami serca są drzewo sandałowe, jałowiec i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i białe piżmo.

Lawenda Cyprys

Drzewo sandałowe Jałowiec Cedr

Drzewo sandałowe Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Rush for Men by Gucci.

Sartoriale
Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto
Silvan

Gucci Rush for Men Recenzje Perfum

kwiatek
kwiatek

Rush mógłby być drzewno-leśnym podpisem każdego dynamicznego mężczyzny. W składzie nie jest podane ale ja tam czuję kadzidło, piękne, czyste, delikatne, nadające kompozycji tajemniczości. Jego największą wadą jest trwałość. Obecnie dostępny jedynie na aukcjach internetowych za chore ceny. Fajnie gdyby go reaktywowali i wzmocnili ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Rush for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Rush for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Rush for Men marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Rush for Men marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Lubin Idole Gucci Envy for Men Yves Saint Laurent M7 Chanel Egoiste Tom Ford Tobacco Vanille Amouage Amouage Epic Man Pierre Balmain Carbone de Balmain Tom Ford Sahara Noir Bentley Bentley for Men Intense By Kilian Straight to Heaven Olivier Durbano Black Tourmaline Thierry Mugler A*Men Pure Malt Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Gucci Gucci Pour Homme II Rochas Rochas Man Lalique Encre Noire Hermes Terre d'Hermes Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme G. Nejman G.Nejman  Emir