Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn

Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 9 Chcę: 9 Ukochany zapach: 1

Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn Zdjęcia

Gucci Rush for Men marki Gucci to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Gucci Rush for Men został wydany w 2000 roku. Gucci Rush for Men stworzyli Daniela (Roche) Andrier i Antoine Maisondieu. Nutami głowy są lawenda i cyprys; nutami serca są drzewo sandałowe, jałowiec i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i białe piżmo.

Lawenda Cyprys

Drzewo sandałowe Jałowiec Cedr

Drzewo sandałowe Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Rush for Men by Gucci.

Silvan
Wonderwood
Tam Dao
Sartoriale
Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto

Gucci Rush for Men Recenzje Perfum

bejo82
bejo82

Kupiłem je w roku wydania, miałem wtedy 17 lat i to był mój pierwszy markowy zapach. Uwielbiałem jego drzewne nuty, zapach niepowtarzalny i ujmujący. Nie wiem dlaczego, ale przypomniałem sobie o nim dopiero 2 miesiące temu i ku mojej rozpaczy okazało się, że już go nie produkują. Spędziłem sporo czasu na poszukiwaniu zamiennika, sprawdziłem wszystkie typy z Fragrantica.com. Póki co tylko Comme Des Garcons Wonderwood jest najbardziej podobny (niestety równie mało trwały), w drugiej kolejności Diptyque Tam Dao. Pal Zileri Sartoriale wcale nie jest podobny.

kwiatek
kwiatek

Rush mógłby być drzewno-leśnym podpisem każdego dynamicznego mężczyzny. W składzie nie jest podane ale ja tam czuję kadzidło, piękne, czyste, delikatne, nadające kompozycji tajemniczości. Jego największą wadą jest trwałość. Obecnie dostępny jedynie na aukcjach internetowych za chore ceny. Fajnie gdyby go reaktywowali i wzmocnili ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Rush for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Rush for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Rush for Men marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Rush for Men marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Gucci Gucci pour Homme Gucci Envy for Men Chanel Egoiste Yves Saint Laurent M7 Tom Ford Tobacco Vanille Pierre Balmain Carbone de Balmain Amouage Amouage Epic Man Bentley Bentley for Men Intense Tom Ford Sahara Noir Gucci Gucci Pour Homme II By Kilian Straight to Heaven Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Thierry Mugler A*Men Comme des Garcons Wonderwood Olivier Durbano Black Tourmaline Montale Full Incense Thierry Mugler A*Men Pure Malt Lalique Encre Noire Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal)