Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn

Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 14 Chcę: 9 Ukochany zapach: 1

Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Rush for Men Gucci dla mężczyzn Zdjęcia

Gucci Rush for Men marki Gucci to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Gucci Rush for Men został wydany w 2000 roku. Gucci Rush for Men stworzyli Daniela (Roche) Andrier i Antoine Maisondieu. Nutami głowy są lawenda i cyprys; nutami serca są drzewo sandałowe, jałowiec i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i białe piżmo.

Lawenda Cyprys

Drzewo sandałowe Jałowiec Cedr

Drzewo sandałowe Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Rush for Men by Gucci.

Silvan
Tam Dao
Wonderwood

Gucci Rush for Men Recenzje Perfum

Rob0705
Rob0705

Zapach genialny ,bardzo męski,bardzo drzewny,ciężki.Robi ogromne wrażenie .
Szkoda,że od lat nie produkowany i ceny na aukcjach są kosmiczne,ale odloze i kupię go jeszcze raz

2017
Baka
Baka

Drogi bejo82 tez uwielebiałem ten zapach.ale z racji tego że Gucci pozbył sie go ze swojej oferty teraz omijam Gucciego szerokim łukiem.
Polecił mi mądry człowiek od perfum -niejaki pirath- spróbowanie perfum : Bottega Veneta pour Homme.
Są podobne do Rusha wiec Ci polecam.
Na mnie sa co prawda średnio trwałe ale w mojej ocenie trwalsze od wspomnianych CdG Wonderwood.wiec Ci polecam.
Dobry też jest Zagorsk ( ciezko go juz dostac ale ostatnio znalazłem gdzies na internetowej perfumerii ( nazwy nie pamietam , chyba Lulilu lub cos takiego) ale cena mnie zabiła.
Generalnie polecam Bottege. Fajny zapach.
Pozdrawiam

2017
bejo82
bejo82

Kupiłem je w roku wydania, miałem wtedy 17 lat i to był mój pierwszy markowy zapach. Uwielbiałem jego drzewne nuty, zapach niepowtarzalny i ujmujący. Nie wiem dlaczego, ale przypomniałem sobie o nim dopiero 2 miesiące temu i ku mojej rozpaczy okazało się, że już go nie produkują. Spędziłem sporo czasu na poszukiwaniu zamiennika, sprawdziłem wszystkie typy z Fragrantica.com. Póki co tylko Comme Des Garcons Wonderwood jest najbardziej podobny (niestety równie mało trwały), w drugiej kolejności Diptyque Tam Dao. Pal Zileri Sartoriale wcale nie jest podobny.

kwiatek
kwiatek

Rush mógłby być drzewno-leśnym podpisem każdego dynamicznego mężczyzny. W składzie nie jest podane ale ja tam czuję kadzidło, piękne, czyste, delikatne, nadające kompozycji tajemniczości. Jego największą wadą jest trwałość. Obecnie dostępny jedynie na aukcjach internetowych za chore ceny. Fajnie gdyby go reaktywowali i wzmocnili ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Rush for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Rush for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Rush for Men marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Rush for Men marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Lubin Idole Gucci Envy for Men Gucci Gucci Pour Homme II Comme des Garcons Wonderwood Yves Saint Laurent M7 Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Pierre Balmain Carbone de Balmain Amouage Amouage Epic Man Chanel Egoiste Lalique Encre Noire Tom Ford Tobacco Vanille Bentley Bentley for Men Intense Tom Ford Sahara Noir By Kilian Straight to Heaven Mugler A*Men Olivier Durbano Black Tourmaline Mugler A*Men Pure Malt Montale Full Incense Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal)