Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Gucci Rush 2 Gucci dla kobiet

Gucci Rush 2 Gucci dla kobiet

Mam: 32 Miałem: 66 Chcę: 16 Ukochany zapach: 1

żółtych kwiatów
Gucci Rush 2 Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Rush 2 Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Rush 2 Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Rush 2 Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Rush 2 marki Gucci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Gucci Rush 2 został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są frezja, konwalia i róża; nutami serca są lilia, gardenia, palma i narcyz; nutami bazy są czarna porzeczka, piżmo i mech dębowy.

Frezja Konwalia Róża

Lilia Gardenia Palma Narcyz

Czarna porzeczka Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Rush 2 by Gucci.

Dior Addict Eau Fraiche (2014)

Gucci Rush 2 Recenzje Perfum

marta1990
marta1990

W posiadaniu mam niewielką ilość, którą z ciekawości odkupiłam na portalu aukcyjnym, Rush 2 stale kojarzył mi się z moją siostrą, która je bardzo lubi i używa niezwykle często. Jako, że te "jej" zapach, byłam trochę niepewna czy zagłębiac się bliżej w tą olfaktoryczną znajomość, czy odpuścić i kojarzyć Rush 2 jedynie z siostrą. Całe szczęście poznaliśmy się, w taki dzień jak dziś, gdy lato zbliża się już coraz większymi krokami, wiatr delikatnie zawiewa tu i tam... Rush 2 projektuje przepięknie, zostawia za sobą delikatną chmurkę, taki obłok zapachu, żadne agresywny ogon, przeciwnie, jest wyczuwalny idealnie a przy tym niezwykle subtelnie daje znać o sobie. Nie zabije, nie udusi, nie doprowadzi do migreny, ale też nie opuści nas przez wiele godzin w ciągu dnia:)

lapivoinerouge
lapivoinerouge

Ciekawy zapach. Delikatny, ale konkretny. Słodki i świeży jednocześnie. Pachnie niewinnością, wiosennym porankiem. To zasługa frezji i konwalii, które stanowią lwią część kompozycji. Jest raczej nowoczesny, nienachalny, więc uważam, że jest idealny na co dzień. Dziewczęce perfumy, które czuć na kilometr i trudno pomylić z innymi. Trwałość oceniam na b. dobry.

Opakowanie może już furory nie robi, ale w 2001 roku ten futurystyczny prostopadłościan był symbolem nowego milenium.

Jest łagodniejszą wersją swojej starszej siostry Rush.

Beatafm
Beatafm

Gucci Rush 2 to piękny lekki i przestrzenny kwiatowy zapach,nie potrafię wyodrębnić poszczególnych nut,ale jest bardzo optymistyczny i radosny. Zawsze używałam jego poprzednika Rush i 2 nie dawałam mu szansy, ale dzisiaj otrzymałam go w prezencie i jestem zachwycona;)
Naprawdę bardzo udana kompozycja i warta poznania.

Izabela
Izabela

Myślę, że opakowanie może mieć udział zarówno w sukcesie jak i w klęsce perfum (wszak jesteśmy wzrokowcami).
Przypuszczam, że Rush 2 na pierwszy rzut oka zostaje zakwalifikowany jako „różowy plastik.”
Tymczasem Rush 2 to odmłodzona wersja Rush. Ma dalekie szyprowe korzenie, wyczuwalne, ale na tyle słabo, żeby nie wystraszyć początkujących z tym składnikiem.
Chyba najtrafniej jest określić je jako miks dżemu porzeczkowo-różanego z dodatkiem słodkiej gardenii. Całość ma piżmowo-mchowy kręgosłup z naciskiem na piżmo.
Są delikatne i apetyczne. Przyjemnie się ich używa.
Jak widać nie zawsze trzeba wybierać pomiędzy owocowymi kompotami lub oudem. Gdzieś pomiędzy tymi skrajnymi rodzajami perfum, jest nisza, w którą wpasował się Rush 2.
Kwiatowo-owocowe ale z klasą i z dodatkiem szlachetnego szypru. Taka wariacja na temat tej grupy. Bez plastiku.

estrellas_de_noche
estrellas_de_noche

Przyznaję, że też mam problemy z wyodrębnieniem poszczególnych składników tego zapachu, powiem więc bardziej ogólnikowo. Początek - ładny, kwiatowy, ale nie kwiatowo-ciężki, miażdżący, tylko właśnie przeciwnie: dużo kwiatów podanych świeżo, wiosennie wręcz. Ten etap, choć nie w moich klimatach, podoba mi się, na pewno stanowi dla mnie miłą odmianę. Niestety, z czasem na mojej skórze zapach ten ewoluuje w kierunku męskiej, sportowej wody toaletowej i tutaj już, niestety, nasze drogi się rozchodzą.
Flakon "troszkę" wprowadza w błąd. Spodziewałam się czegoś ulepnego bądź landrynkowego, a tu nic z tych rzeczy.
Trwałość całkiem przyzwoita.
Ogólnie przyjemne perfumy. Mam wrażenie, że stworzone z myślą o wielbicielkach D&G Light Blue czy I love love Moschino - jako opcja bardziej kobieca/dziewczęca, np. na randkę.

perfumeholic88
perfumeholic88

Nie znam wersji pierwotnej, ale nr 2 nie lubię. Czuję w nim chemię, sztuczność i ja również mam wrażenie, że tak pachnie jakiś krem do twarzy.
Absolutnie nie podoba mi się tutaj ta frezja, która zbyt dominuje i jest jakby z plastiku. Inne nuty się chowają, bo ta frezja ma bat i nieźle je tu smaga, aby za bardzo się nie wychylały. Dziwacto, a choć dziwactwa zapachowe lubię to tym razem powiem : NIE.

dianthus
dianthus

Tak jak Rush powiedzmy no.1 ;) mnie odstrasza plastikową sztucznością, tak Rush 2 jest przyjemnie aksamitny i tchnie świeżością prosto z natury. Pierwsze kilka sekund to piekna pieprzna frezja, nie do pomylenia! Szkoda że to tylko kilka sekund...następnie zapach zmienia sie w lekki krem do pielęgnacji twarzy oparty na składnikach roślinnych :)(tutaj wychodzi na mnie dalikatna róża). Nic porywającego ale bezpiecznie, przyjemnie i nie gryząco. Niczym. Do ludzi tak :)

gardenia
gardenia

Gucci Rush 2 to taki zapach, w którym w ogóle nie potrafię rozpoznać poszczególnych składników. Przypuszczałam, że to perfumy kwiatowo-owocowe, ale rzeczywiście maja trochę drzewca, które słodkim, wiosennym i niezwykle dziewczęcym kwiatom nadają głębi i przestrzenności, czynia z tego bukietu tajemniczy ogród, w którym słońce współgra z zielona soczystą roślinnością i prześwietla płatki kolorowych kwiatów i liści..
Na pewno czuję tu porzeczkę, ale to słodki i dojrzały owoc, pachnie prawie jak ananas, który ubóstwaim jeść i wąchać. Jednakże Gucci Rush 2 to nie zapach egzotyczny, nie, tak pachnie powietrze w słoneczny czerwcowy dzień, gdy idziemy kwitnącą aleją lipową, skąpaną w słońcu, a w ręku bukiet narcyzów, konwalii i paru gałązek swieżo zerwanych czarnych porzeczek.
Chciałabym dodać, że zachwyca mnie również niezwykle nowoczesny i energetyczny flakon. Uniesiony pod słońce, działa, jak różowe okulary :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Rush 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Rush 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Rush 2 marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Rush 2 marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Shiseido Zen Gucci Gucci Rush Chanel Coco Mademoiselle Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Dior Addict Moschino Couture! Moschino Moschino Funny! Gucci Gucci Eau de Parfum II Bvlgari Jasmin Noir Christian Dior Pure Poison Lalique Amethyst Kenzo Kenzo Amour Kenzo Le Monde Est Beau Estée Lauder Sensuous Noir Nina Ricci Nina Donna Karan Black Cashmere Chloe Chloe Eau de Parfum Paco Rabanne Black XS for Her Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Dolce Vita