Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Gucci Premiere Eau de Toilette Gucci dla kobiet

Gucci Premiere Eau de Toilette Gucci dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 2

aldehydowy
Gucci Premiere Eau de Toilette Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Premiere Eau de Toilette Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Premiere Eau de Toilette marki Gucci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Gucci Premiere Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, kwiat pomarańczy i szampan; nutami serca są róża bułgarska, frezja, jaśmin i piżmo; nutami bazy są paczula, nuty drzewne i skóra.

Bergamotka Kwiat pomarańczy Szampan

Róża bułgarska Frezja Jaśmin Piżmo

Paczula Nuty drzewne Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Premiere Eau de Toilette by Gucci.

Play For Her

Gucci Premiere Eau de Toilette Recenzje Perfum

Juanita75
Juanita75

Kiepścizna. Szampana nie czuję w ogóle, kwiatu pomarańczy jak na lekarstwo, frezji także brak. Czuję za to dość syntetyczny jaśmin pomieszany z lekko pomiętą i niezbyt już świeżą różą. Taką ze stacji benzynowej. Dla mnie ten zapach to nic szczególnego, trwałość również taka sobie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Premiere Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Premiere Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Premiere Eau de Toilette marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Premiere Eau de Toilette marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Abinoam Cobice Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Marc Jacobs Daisy Black Edition Liz Claiborne Mambo Mix Kenzo Unidentified Fragrance Object Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Berkeley Square Rose Petal Cliff Richard Dream Maker O Boticario Floratta Sapphire Paris Hilton Passport South Beach